Odkazy

verze pro tisk

Drhnou vám dveře v bytě? Co takhle stavební pouzdro a posuvné dveře

8. říjen 2013

Člověku mohou téct nervy z mnoha věcí. Pokud jej něco rozhodí, pak ho může „dodělat“ i taková maličkost, jako třeba když mu nejdou doma otevřít dveře do pokoje. I takovýto detail může být skutečně nepříjemný a dokáže pěkně rozčílit. Co s tím ale dělat? Zbavit se klasických křídlových dveří a nahradit je posuvnými dveřmi, které budou hladce zajíždět do stavebního pouzdra.

Konec nervů s drhnoucími dveřmi

Stavební pouzdra pro posuvné dveře jsou perfektním řešením pro domácnosti. A to nejen pro ty, kde žijí nervní lidé. Každý, kdo má doma posuvné dveře, u nichž je použito kvalitní stavební pouzdro, ocení jejich snadné otevírání a zavírání. Není potřeba žádné síly, stačí lehce zatáhnout a posuvné dveře okamžitě popojedou po kolejnici.

Stavební pouzdro
Stavební pouzdro

Pokud si doma nainstalujete stavební pouzdro a k němu posuvné dveře, nebudete se už více trápit s jejich otevíráním, vrzáním a zadrháváním. Díky stavebním pouzdrům posuvné dveře fungují naprosto dokonale.

Navíc nezabírají žádné místo. Naopak ušetří minimálně metr čtvereční místa, které byste jinak museli nechat volné pro otevírání klasických křídlových dveří.

Stavební pouzdra Jap – to nejlepší pro posuvné dveře do vašeho bytu

Aby vás ani stavební pouzdra nezklamala, je samozřejmě nutné zvolit ta, která jsou skutečně osvědčená a kvalitní. V tomto případě doporučuji zvolit Jap pouzdra, která zakoupíte v internetovém obchodě eclisse-jap.cz. Ten je nabízí se záruční lhůtou na dobu 12 let. Jedná se o velmi pěkný prvek z hlediska designu. Stavební pouzdra rozhodně nijak nezkazí celkový vzhled interiéru, na to si klidně vsaďte.

Stavební pouzdro
Stavební pouzdro

Jap pouzdra jsou vhodná pro všechny typy posuvných dveří dle ČSN. Takže vám nic nebrání jejich nákupu.

[Nahoru ↑]


Hodnocení

Hodnocení: 1 hvězdiček/ Hodnoceno: 3x

Vložit komentář

Jméno:
E-mail:

Komentáře

MaAXvQh2pWf

úterý, 23. květen 2017
05:24

Sharp thiinkng! Thanks for the answer.


posted by: MaAXvQh2pWf (uu7o8w7xz2(a)outlook.com) [Odpovědět]