Odkazy

verze pro tisk

Dveře Prüm

28. květen 2014

Plánujete rekonstrukci domu či bytu a rádi byste vyměnili také interiérové dveře? Keramika Soukup Vám při výběru jistě dobře poradí. V jejím sortimentu zboží najdete dveře značky Prüm a Porta Doors.

Společnost Prüm působí na českém trhu již od roku 1994 a za dobu svého působení se vyšplhala opravdu mezi špičkové výrobce interiérových dveří a dveřních zárubní.

Dveře v trendy designu

Tato firma pochází původně z Německa a i tam patří mezi přední výrobce a prodejce. Velké oblibě se těší zejména díky svému elegantnímu vzhledu, který vynikne v každé místnosti.

Všechny dveře značky Prüm se vyznačují kvalitou a precizní detailností. Objednat si je můžete, jak v neprůhledném, tak celoskleněném provedení. Zejména interiérové dveře Prüm Lifestyle Program vypadají skvostně. Vybrat si můžete mezi sadou Modul, Quattro, Well, Vega, Trend, Swing a Intarsia.

Se dveřmi Prüm se Vám podaří vytvořit domov Vašich snů. Dveře typu Well se vyznačují klasickým designem, který nikdy nezestárne. Dveře Well si můžete zakoupit v parametrech atypického rozměru, v provedení dveří výšky 2110 mm, dvoukolové, posuvné i protipožární.

Vyberte si dle svých představ

Interiérové dveře Porta Doors jsou výrobkem polské firmy, která klade velký důraz na vysokou kvalitu i moderní vzory. Tyto dveře jsou velmi trvanlivé i odolné vůči vnějším vlivům.

Dveře Porta Doors je možné objednat v několika provedeních. Záleží pouze na Vás, pro jaké umístnění prosklených ploch se rozhodnete. Rozdílné může být také umístění zrcadel. Také barva dveří záleží pouze na Vašem výběru. Více informací ke dveřím Porta Doors i Prüm najdete na této webové adrese: http://www.keramikasoukup.cz/.

Komerční sdělení

-kac-

[Nahoru ↑]


Hodnocení

Hodnocení: 1 hvězdiček/ Hodnoceno: 3x

Vložit komentář

Jméno:
E-mail:

Komentáře

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval!