Odkazy

verze pro tisk

Garnýže se dnes vyrábějí výhradně z kovu

23. srpen 2012

Garnýže, které slouží k uchycení záclon u oken, se používají již několik desetiletí. V posledních letech však u tohoto druhu zařízení lze sledovat změnu trendu, do popředí se dostávají jiné materiály a také se mění důvod, proč se garnýže v domácnostech objevují.

Dřevo nahradil kov

V dobách minulých v domácnostech převládaly dřevěné či hliníkové záclonové tyče. Ty však většinou nepůsobily příliš hezkým dojmem, navíc se často velmi rychle poničily a nebylo tudíž na ně příliš velké spolehnutí. V současné době je trend pořizovat si moderní kovové garnýže, které jsou daleko odolnější. Jejich průměrná životnost se pohybuje kolem 30 let, což je výrazně delší doba nežli v případě ostatních druhů materiálu. Kovová garnýž navíc nestojí mnoho peněz, dá se pořídit levně například v některých internetových obchodech, z nichž lze vyzdvihnout třeba eshop garnyzekovove.cz.

Moderní garnýže mají velmi pěkný design

Garnýž je hlavně funkčním doplňkem do domácnosti. Přesto si mnozí majitelé dnes garnýže vybírají hlavně dle vzhledu, neboť si uvědomují, že se jedná o prvek, který dotváří celkovou atmosféru interiéru domácnosti. Moderní galvanicky pokovené garnýže jsou z estetického hlediska velmi příjemným oživením místností.

Garnýže vyrobené v EU

Eshop garnyzekovove.cz nabízí kvalitní kovové garnýže za přijatelné ceny. Jedná se o produkty, které jsou vyráběny přímo v Evropské unii, nejde tedy o žádné laciné a nekvalitní produkty z Číny, jak je v poslední době u mnoha výrobků tohoto druhu zvykem. Na garnýže ze zmíněného eshopu je spolehnutí, budoucí majitele jistě potěší i jejich velmi pěkný design.

[Nahoru ↑]


Hodnocení


Vložit komentář

Jméno:
E-mail:

Komentáře

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval!