Odkazy

verze pro tisk

Garnýže z kovu: součást moderních interiérů

13. listopad 2012

Nedílnou součástí moderních interiérů bytů a rodinných domů jsou garnýže. Ty se používají pro uchycení závěsů a záclon. Mohou mít mnoho podob. Dříve se garnýže vyráběly zejména ze dřeva. Tento materiál však pro garnýže nebyl příliš vhodný, dřevo totiž nevydrží tak dlouhou dobu a garnýže se rychle opotřebovávaly, po určité době je tak bylo nutné vyměnit. Často jejich majitelé při věšení závěsů a záclon dřevěnou garnýž zlomili. V dnešní době se tak v interiérech objevují prakticky výhradně kovové záclonové tyče, které mají mnohem větší odolnost vůči poškození, navíc vypadají mnohem estetičtěji nežli garnýže ze dřeva.

Zapomeňte na garnýž ze dřeva, kov je mnohem kvalitnější a odolnější

Kvalitní kovové garnýže dokáží velmi zpříjemnit celkový design místnosti. Jsou tak nejen praktickým, ale také estetickým doplňkem, který by v moderním bytě neměl chybět. V obchodech jsou k dostání desítky variant záclonových tyčí, záleží tak jen na vkusu majitele domácnosti, jakou garnýž si do bytu pořídí.

Galvanicky pokovené garnýže

Velice hezké a kvalitní garnýže lze pořídit v internetovém obchodě garnyzekovove.cz. Tento eshop je specialistou na prodej kovových garnýží. V nabídce nechybí jednoduché záclonové tyče, které pořídíte za pár desítek korun, ale jsou zde na prodej také luxusní garnýže, jejichž cena se pohybuje v řádech tisíců korun. Všechny garnýže, které tento obchod nabízí, jsou galvanicky pokovené, což zaručuje jejich dlouhou životnost a minimální riziko jejich poškození během užívání. Kovové garnýže vám tak v domácnosti vydrží i desítky let, z praxe je známo, že kvalitní garnýže z kovu mají běžně životnost kolem 30 let. Veškeré zboží, které máte možnost zakoupit ve zmíněném obchodě, je vyráběno v Evropské unii, nejedná se tudíž o žádné laciné, nevkusné a nekvalitní kovové tyče, které se občas v tuzemských obchodech nacházejí a mají původ v Číně či některé z dalších asijských zemí.

[Nahoru ↑]


Hodnocení


Vložit komentář

Jméno:
E-mail:

Komentáře

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval!