Odkazy

verze pro tisk

Interiérové dveře do bytu a kanceláře

24. duben 2012

Pro oddělení jednotlivých místností v bytě se kromě závěsů používají především klasické interiérové dveře. Ty nemusejí být vyrobeny z robustních materiálů, jak je tomu běžné v případě vchodových dveří, které mají za cíl především zabraňovat vniknutí cizích osob dovnitř domu. Dveře interiérové mají plnit především právě oddělovací funkci tak, aby v případě potřeb členům domácnosti poskytovaly dostatečné soukromí.

Funkce interiérových dveří

Co by měly kvalitní interiérové dveře tedy splňovat? Především musejí být vyrobeny z kvalitních materiálů, které budou splňovat jak funkční, tak i estetické nároky. Dveře by měly být snadno ovladatelné, zároveň by měly mít dobré zvukově izolační vlastnosti tak, aby přes ně co nejméně procházel hluk z jedné místnosti do druhé. Velkou roli hraje i zmíněné estetické hledisko. Dveře do interiéru bychom tak měli vybírat tak, aby tvořily spolu s dalším nábytkem a interiérem ucelený dojem.

Dveře Porta Doors

Kvalitní interiérové dveře dodává na český trh již pěknou řádku let společnost Woodcote. Ta má po celé republice síť poboček a obchodních partnerů, díky čemuž jsou její produkty dostupné pro každou domácnost. Firma se specializuje na prodej dveří od firmy Porta Doors. Interiérové dveře Porta Doors vynikají svým moderním designem, kvalitním provedením a spolehlivostí. Porta Doors dveře jsou určeny nejen pro interiéry soukromých objektů, hodí se také například do kanceláří a veřejných budov. Zákazníci mají na výběr z mnoha modelů křídel, k dispozici jsou také zajímavé a moderní vzory, a to vše za příznivé ceny. Interiérové dveře Porta Doors jsou vyráběny v široké paletě barev, se syntetickým i přírodním povrchem.

[Nahoru ↑]


Hodnocení

Hodnocení: 1 hvězdiček/ Hodnoceno: 3x

Vložit komentář

Jméno:
E-mail:

Komentáře

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval!