Odkazy

verze pro tisk

Jaké vybrat křeslo, aby dobře zapadlo do designu vašeho obývacího pokoje?

23. červen 2015

Obývací pokoj má jako místnost, která slouží zejména k odpočinku a uvolnění, nabízet také patřičný prostor pro posezení. Kromě pohovky sem nesporně patří i křesla. Jaký typ křesel ale zvolit, aby dobře zapadl do interiéru místnosti?

Klasika v podobě ušáku

Spousta z vás má ráda, pokud se v křesle může různě natáčet a choulit. K tomu je ale zapotřebí, aby křeslo bylo dostatečně prostorné a pohodlné. V tomto ohledu vsaďte na klasiku v podobě ušáku.

I moderní křesla se stále vyrábějí jako ušáky. Nabízejí totiž maximální komfort, jsou dokonalou oporou pro vaše tělo, myslí také na podpěru rukou a hlavy.

Ušáky, ať už se jedná o čalouněná nebo kožená křesla, se hodí spíše do větších obývacích pokojů. Jsou totiž už na první pohled poměrně robustní. V malém pokoji by zabíraly příliš mnoho prostoru a omezovaly vás v rozmístění dalšího nábytku a v pohybu po místnosti.

Moderní křesla

Pokud si potrpíte na design a modernu, doporučuji zvolit spíše luxusní křesla ze značkových obchodů, která jsou často vytvářena ve spolupráci s předními bytovými architekty a designéry.

Jak vypadají taková typická moderní křesla v luxusním provedení? Jsou opět prostorná, vyrobená z kvalitních materiálů. Z hlediska materiálů jasně dominují kožená moderní křesla.

Nechybí u nich ani doplňkové opěrky (včetně výsuvných opěrek nohou apod.). Oproti klasickým ušákům se ale vyznačují lehkostí, takže se s nimi dá snadno manipulovat. V mnoha případech mají snímatelné potahy, které můžete kdykoliv po zašpinění vložit do pračky a vyprat, aniž by ztratily cokoliv ze svého původního vzhledu.

Moderní křesla do obývacího pokoje zakoupíte v internetovém obchodě společnosti Donate. V jejím sortimentu najdete kožené i látkové varianty. Nechybí zde ani v poslední době oblíbená křesla v retro stylu, která se hodí do rustikálně zařízených domácností.

Komerční sdělení

-pla-

[Nahoru ↑]


Hodnocení


Vložit komentář

Jméno:
E-mail:

Komentáře

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval!