Odkazy

verze pro tisk

Kusové koberce od Vopi

8. červenec 2014

Vybavujete obývací pokoj Vaší budoucnosti a rádi byste do této pořídili kvalitní koberec? V tom případě se nechejte inspirovat nabídkou internetové prodejny Vopi.

Oblíbené jsou díky své svému nevšednímu vzhledu a kvalitnímu materiálu. Kusové moderní koberce je vhodné umístit především do prostorově velkých místností. V nabídce naleznete koberce všech finančních možností.

Chcete-li si vytvořit ve Vaší domácnosti pohodlné prostředí doplněné o veselé barvy, pak Vás určitě zaujme kusový koberece Al Mano. Tento koberec je naprostou novinkou pro letošní rok. Koberec Al Mano je oblíbeným zástupcem kusových koberců s rozměry 40 x 40 cm. U Vopi si vyberete ten pravý koberec, ať už byste rádi jednobarevný, nebo více barevný.

Do klasicky zařízených obývacích pokojů skvěle padne rovněž kusový koberec Crystal, který je vyroben ze stoprocentně polypropylenového vlákna upraveného technologií „tepelná fixace“. Tato výrobní metoda dodává kobercům vyšší objem a rozměrovou stabilitu.

Tato moderní technologie umožňuje kobercům Vopi zdůraznit jejich barevnost. Koberce od Vopi si zamilujete, neboť jsou také velmi příjemné na dotyk. O jejich kvalitě se můžete přesvědčit sami po objednání si Vašeho vytouženého koberce na této webové adrese vopi.cz.

Svou nevšedností Vás zaujmou také kusové koberce Quick a Sketch. Poslední jmenovaný typ koberce si lze objednat ve třech barevných provedeních. Záleží tedy jen na Vás, zda se rozhodnete pro červenou barvu, fialovou nebo tmavě fialovou. Sketch koberec s geometrickými tvary zvýrazní zejména bíle vymalované obývací pokoje. Rozprostřít je však můžete také do pokojů pro hosty nebo do pracoven. S kusovými koberci od Vopi budete více než spokojeni.

-pok-

[Nahoru ↑]


Hodnocení


Vložit komentář

Jméno:
E-mail:

Komentáře

marcel

pátek, 24. listopad 2017
20:18

prosím mohla bych se zeptat kolik to stojí??


posted by: marcel (jenifer.skopova(a)seznam.cz) [Odpovědět]