Odkazy

verze pro tisk

Masivní jídelní stoly, víme kam pro ně!

22. prosinec 2015

Při zařizování nového bydlení nebo při jeho rekonstrukci bývá jednou z nejdůležitějších místností kuchyně. V té většina z nás tráví velké množství času, a aby skutečně plnila svoji funkci, je třeba mít ji dobře vybavenou, ať už jde o kvalitní kuchyňské spotřebiče, linku nebo nábytek. V běžné kuchyni nemůže chybět ani stůl, u kterého se schází celá rodina a měli bychom ho vybírat nejen podle ceny, ale i podle kvality. K nejkvalitnějším stolům, jež využijete v kuchyni nebo jídelně, patří především masivní jídelní stoly.

Jaké mají masivní jídelní stoly výhody?

Tento druh stolů má spoustu předností, díky nimž se rozhodně vyplatí jeho pořízení. K těm hlavním patří především vysoká odolnost a dlouhá životnost. Další předností těchto jídelních stolů je jejich krásný vzhled, který mnohdy ještě více zdůrazní krásu vaší kuchyně. Masivní jídelní stoly se vyrábějí z kvalitního a pevného masivního dřeva, jako je např. buk, dub nebo ořech a je možné si vybrat z několika typů jejich povrchové úpravy – např. voskování, lakování nebo olejování.

Stoly s rozkládacím systémem

K nejprodávanějším masivním jídelním stolům patří ty, které jsou vybaveny rozkládacím systémem. Ten je velmi užitečný hlavně tehdy, když očekáváte větší množství hostů – stůl si pak můžete snadno rozložit a zvětšit tak jeho plochu. U kulatých jídelních stolů se pak změní i jejich tvar, kdy se z kulatého stane oválný stůl.

Zakázková výroba jídelních stolů

Masivní jídelní stoly patří mezi nábytek, který se běžně vyrábí také na zakázku. Pokud tedy máte nějaké speciální přání, nebo představu, jak by váš nový jídelní stůl měl vypadat, můžete si objednat jeho zakázkovou výrobu a bude pro vás zhotoven nový stůl na míru, přesně podle vašich požadavků.

Masivní jídelní stoly Rott Design

Mezi přední české výrobce masivních stolů patří společnost Rott Design, která se zaměřuje především na rozkládací jídelní stoly z masivního dřeva. V její nabídce tak naleznete velmi pestrou škálu stolů z různých druhů dřeva, s různými povrchovými úpravami a s různými tvary.

Aktuální nabídku výrobce Rott Design najdete na jejich webových stránkách na adrese rottdesign.cz, nebo můžete rovnou navštívit některou z jejích poboček. Kamenné prodejny Rott jsou zatím dvě, první je v Praze na adrese Vinohradská 405/21, druhá pobočka je v Třemošné u Plzně, kde se nachází výrobní haly, sklady a také velký showroom.

-kar-

[Nahoru ↑]


Hodnocení

Hodnocení: 2.6 hvězdiček/ Hodnoceno: 5x

Vložit komentář

Jméno:
E-mail:

Komentáře

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval!