Odkazy

verze pro tisk

Masivní postele s úložným prostorem poskytují pohodlí i místo pro věci

29. květen 2014

Také vás trápí, že se pořádně nevyspíte, protože pod vámi neustále vrže postel. Rozviklané nohy, špatná matrace, to vše dokáže člověka pořádně otrávit a znechutit mu spánek. Přitom stačí málo – pořídit si kvalitní postele z masivu.

Postele z masivu nejenže mají pěkný vzhled, neboť jsou vyrobeny z přírodních materiálů, ale jsou také mnohem stabilnější nežli většina ostatních druhů postelí. U kvalitního masivu vám nehrozí, že se postel začne už po několika měsících prohýbat, její nohy se rozvržou, případně že se objeví jiné neduhy.

Úložný prostor je u postele velmi praktickou záležitostí

A co víc? Moderní postele z masivu slouží také pro uskladnění nejrůznějších věcí, od polštářů, přes povlečení až třeba po nevyužívané oblečení. Musí k tomu ale mít speciální úložný prostor, který se nachází ve spodní části.

Postele ze Šumavy

Pěkné postele s úložným prostorem, které jsou vyrobeny z českého masivu, pořídíte v internetovém obchodě společnosti BOGARTECH s.r.o. – ceskaloznice.cz.

Tato firma vyrábí postele na Šumavě. Logicky proto využívá typické české dřeviny, zejména smrk, borovici, dub a buk. Ty si zachovávají po dlouho dobu svoji přirozenou vůni, navíc jsou velmi odolné a trvanlivé.

Konec vrzání a nedostatku místa

U zmíněného prodejce najdete mnoho variant postelí z masivu. Zvlášť populární jsou zejména zvýšené manželské dřevěné postele s úložným prostorem. Ty poskytují komfort pro oba spáče, kteří mají dostatek místa. Úložný prostor je pak z hlediska kapacity velmi uspokojivý, takže se do něj vejde celá řada věcí, a to i těch, které mají větší rozměry.

Pořiďte si domů postele z masivu s úložným prostorem. Po dlouhou dobu pak už nebudete muset řešit problém s vrzáním a jinými neduhy, které vás trápí u vašeho stávajícího lůžka.

Komerční sdělení Placla.cz

[Nahoru ↑]


Hodnocení

Hodnocení: 1 hvězdiček/ Hodnoceno: 1x

Vložit komentář

Jméno:
E-mail:

Komentáře

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval!