Odkazy

verze pro tisk

Matrace líná pěna se studenou pěnou: Výborná tvarová paměť

26. říjen 2012

Zdravotní matrace, které se doporučují využívat do postelí, se dnes vyrábějí z mnoha moderních materiálů, které mají skvělé vlastnosti a dokáží nám dopřát pohodlný a zdravý spánek. Pakliže v posteli budeme používat kvalitní matrace, minimalizujeme riziko zdravotních potíží. S dobrou matrací se nevystavujeme riziku, že nás již v produktivním věku začnou neúnosně bolet záda, páteř, krk či hlava. V poslední době se výrobci snaží o kombinace materiálů. Snahou je vytvořit co nejdokonalejší matrace, které budou dostatečně elastické a zároveň budou lidském tělu oporou během spánku.

Společnost Tropico například vyrábí variantu „matrace líná pěna se studenou pěnou“. Matrace líná pěna jsou vyráběny z elastické pěny, která dokáže reagovat na tělesné teplo, díky čemuž se během používání vytvaruje přesně dle polohy těla. Člověk se pak při spánku nedostává do nepřirozené polohy, v každém okamžiku dochází k rovnoměrnému rozložení hmotnosti, nedochází ke vzniku otlačenin.

Spojení líné pěny se studenou pěnou přináší maximální komfort

Pěnové matrace jsou další moderní variantou. Jsou vyráběny z různých druhů pěn, například z PUR pěny. Společnost Tropico používá pro výrobu pěnových matrací speciální kvalitní pěnu Flexifoam®, která poskytuje matraci dostatečnou tvrdost, vzdušnost a vysokou odolnost vůči poničení.

Pakliže chcete skutečnou kvalitu, pak si pořiďte variantu „matrace líná pěna se studenou pěnou“. Jde o matraci, která kombinuje prvky líné pěny se studenou pěnou. Z obou materiálů přitom vybírá ty nejlepší vlastnosti. Díky tomu má matrace líná pěna se studenou pěnou dokonalou tvarovou paměť a lidské tělo se tak během spánku ocitá v každé situaci v ideální poloze, aniž by docházelo k vytváření proleženin či zkroucení páteře. Jedná se také o dostatečně tvrdé matrace, které jsou vhodné pro každodenní používání. ¨

[Nahoru ↑]


Hodnocení

Hodnocení: 5 hvězdiček/ Hodnoceno: 1x

Vložit komentář

Jméno:
E-mail:

Komentáře

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval!