Odkazy

verze pro tisk

MDZS jste ještě určitě neslavili. Ale až to vyzkoušíte, nebudete chtít jinak

19. březen 2015

Převalujete se někdy celou noc, protože nemůžete usnout? Na vině je možná vaše proleželá matrace! První jarní den je zároveň Mezinárodní den zdravého spánku. Co takhle ho letos oslavit spánkem na nové matraci? Možná se díky tomu zbavíte nejen nespavosti, ale i bolesti zad, časté únavy nebo bolestí hlavy.

Dopřejte sladké sny sobě i svému protějšku

Rozhodli jste se s partnerem pro pořízení nových matrací? Nemůžete se dohodnout na tom, zda budou tvrdé či měkké? Zvolte oboustranné partnerské matrace, které mají jednu stranu tužší než druhou!

  • pokud jste žena, vyhovovat vám bude nejspíše měkčí matrace
  • pokud jste muž, zvolte raději matraci s vyšší tuhostí

Nejlépe ale svou ideální tvrdost matrace odhalíte, když si na ní pár minut poležíte. Nestyďte se zajít do specializované prodejny a nechat o tvrdosti matrace rozhodnout vaše záda!

Partnerské matrace mají dvě ložné plochy, které se liší o dva nebo tři stupně tuhosti. Koupte tedy pro vás dva dvě stejné matrace se stejnými rozměry, které jen jednoduše otočíte na požadované strany.

Aby si tělo v noci skutečně odpočinulo

Na staré a proleželé matraci se vaše páteř ohýbá do nepřirozených úhlů, a ráno vás kvůli tomu bolí zádové i šíjové svaly, nebo dokonce hlava. Moderní matrace však díky použitým materiálům poskytují páteři pevnou oporu, která se přesně přizpůsobí jejímu přirozenému zakřivení.

Matrace pro zdravý spánek
Matrace pro zdravý spánek

Zvláště oblíbená je v posledních letech takzvaná líná pěna. Používá se na výrobu ložných ploch matrací, protože dokáže okopírovat každou křivku vašeho těla.

  • páteř díky tomu zůstane po celou noc ve správné poloze
  • všechny svaly se uvolní a odpočívají
  • spánek je nepřerušovaný a vydatný

Vyzkoušejte zdravý spánek na partnerských matracích FOX nebo COLOR VISCO. Obě mají ložné plochy z líné pěny, anatomické zóny pro pohodlí každé části vašeho těla, a navíc je koupíte ve výhodné akci 1+1 zdarma!

[Nahoru ↑]


Hodnocení


Vložit komentář

Jméno:
E-mail:

Komentáře

bSt6FHHyiGM

úterý, 23. květen 2017
06:42

Hey, sulbte must be your middle name. Great post!


posted by: bSt6FHHyiGM (1ri3nisrxkh(a)outlook.com) [Odpovědět]