Odkazy

verze pro tisk

Moderní styly bydlení: Kde najít inspiraci v podobě fotogalerie?

15. duben 2014

Stále více majitelů nemovitostí klade důraz na styl bydlení. Dávno pryč jsou doby, kdy každý byt vypadal prakticky stejně. Bylo to dáno zejména tím, že se na trhu vyskytovalo málo variant nábytku. Pokud jste tak přišli k někomu na návštěvu, mnohdy jste viděli stejný či minimálně podobný nábytek, který jste měli doma.

Výrobci nábytku nabízejí nepřebernou škálu produktů

Dnes už je situace zcela jiná. V obchodech je k dostání rozmanitá škála nábytku a dalšího vybavení, a to z různých materiálů a v širokém spektru barevného provedení. Člověk už se skoro nestačí orientovat.

Pokud tak chcete být v obraze a vědět, jaké jsou aktuální styly v oblasti bydlení, je dobré najít si na internetu nějaký portál, který se toto specializuje. Jako příklad lze uvést nový portál o bydlení InHaus.cz.

Fotogalerie, která vám pomůže najít svůj styl bydlení

Web o bydlení InHaus.cz je určen pro ty z vás, kteří chtějí vědět, jak může vypadat takový moderní byt či dům.

Naleznete zde desítky fotografií. Ty jsou přehledně strukturovány do jednotlivých kategorií tak, aby jejich prohlížení bylo co nepohodlnější. Vybrat si tak můžete krom jiných z těchto sekcí – kuchyně, koupelny, obývací pokoje, pracovny, ložnice či zahrady.

V každé sekci najdete velké množství fotografií. Fotogalerie je vytvářena i ve spolupráci s firmami, které se specializují na výrobu a prodej nábytku a dalšího vybavení interiérů a exteriérů domácností.

Skandinávie i lidový styl

Najdete zde fotografie mnoha moderních stylů, které dnes „letí“. Od mimořádně oblíbeného skandinávského stylu, přes zajímavý industriální design, který je populární hlavně u mladší generace, až po lidový styl, jenž pro změnu uchvátí střední a starší generaci. Každý si zde díky fotogalerii najde tu správnou inspiraci, kterou pak může realizovat ve své domácnosti.

Navštivte portál InHaus.cz a inspirujte se v oblasti bydlení. Až půjdete do obchodu pořizovat nový nábytek, budete možná i díky tomuto webu vědět, po čem sáhnout.

Komerční sdělení Placla.cz

[Nahoru ↑]


Hodnocení


Vložit komentář

Jméno:
E-mail:

Komentáře

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval!