Odkazy

verze pro tisk

Nábytek na zakázku: Výhody nákupu nábytku na míru

20. květen 2013

Místnosti v bytě působí daleko útulněji, pokud v nich má veškerý nábytek své jasně dané místo a řád. Abyste předešli tomu, že k sobě jednotlivý nábytek nebude pasovat, je vhodné přemýšlet o tom, že si při zařizování domácnosti objednáte přímo nábytek na zakázku.

Kdy je vhodné si objednat nábytek na zakázku

Nábytek na zakázku, jinými slovy nábytek na míru, je vhodný řešením právě ve chvíli, kdy kompletně zařizujete celou domácnost nebo alespoň některou z jejích místností.

Nábytek na míru lze samozřejmě objednat i po jednotlivých kusech, a to například tehdy, když chcete zaplnit volný prostor pod schodištěm nebo v předsíni, kde se uvolnilo místo po vyklizení starého nábytku.

Nábytek na míru je vhodný pro jakoukoliv místnost. Je ideálním řešením pro dětské pokoje, obýváky, ložnice nebo kuchyně. Právě zařizování kuchyně na míru patří mezi nejčastější zakázky, které nábytkové firmy realizují.

Před realizací nábytku na míru máte možnost ovlivnit jeho výslednou podobu

Pokaždé, když si objednáte nábytek na zakázku, je vám nejprve vytvořen grafický návrh. Máte tak jasnou představu o tom, jak budoucí nábytek zapadne do celkového konceptu místnosti.

Na základě návrhu lze samozřejmě provádět i různé drobné i větší změny. Oproti nábytku, který již pořizujete hotový v obchodě, tak máte mnohem větší možnosti ovlivnit jeho vzhled. Teprve po konečném odsouhlasení je nábytek na míru vyroben a dodán.

Výroba zakázkového nábytku na míru je sice obvykle dražší nežli tehdy, když nábytek koupíte již hotový, jenže výsledek je daleko efektnější. S nábytkem jste pak daleko více spokojenější, neboť přesně splňuje vaše představy a požadavky.

Podívejte se na to, jak může vypadat kuchyně díky nábytku na míru

O tom, jak může vypadat třeba kuchyně, která je zrealizovaná přesně na míru dle potřeb a požadavků zákazníka, se můžete přesvědčit sami, když pohlédnete do kuchyně fotogalerie.

Už z fotografií, které jsou zde k nahlédnutí, je patrné, že nábytek na zakázku může být skutečně rozmanitý a hlavně naprosto skvěle zapadne do jakéhokoliv prostoru.

Komerční sdělení Placla.cz

[Nahoru ↑]


Hodnocení


Vložit komentář

Jméno:
E-mail:

Komentáře

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval!