Odkazy

verze pro tisk

Nábytek z ořechu: Italská kvalita do vaší domácnosti

25. leden 2014

Nábytek do domácnosti se v dnešní době vyrábí z mnoha dřevin. V našich končinách převažují zejména typické české dřeviny, k výrobě nábytku se tak používá hlavně buk a dub. Ty mají velmi dobré vlastnosti z hlediska odolnosti, trvanlivosti a také designu. Co ale takhle si domů pořídit nábytek z masivu, který je vyroben z ořechu?

Nábytek z masivu, který se vyrábí z ořechu, není v tuzemsku tak často k dostání. Jde přitom o velmi kvalitní nábytek, který má ještě lepší vlastnosti nežli výše uvedené dřeviny, jež jsou tolik typické pro české země.

Kde pořídit nábytek z ořechu

Dá se vůbec nábytek z ořechu sehnat v našich obchodech? Není jich sice mnoho, ale některé se přeci jen dají najít. Příkladem je internetový obchod NábytekzOřechu.cz.

Ten nabízí špičkový masivní nábytek italské kvality. Právě Itálie je, co se týče nábytku vzorem, a to nejen díky vysoké kvalitě, ale především díky preciznosti zpracování a mimořádně elegantnímu designu.

Skříně, komody a postele z masivu

Ve zmíněném e-shopu zakoupíte kupříklad komody z masivu, které vám poslouží k uskladnění nejrůznějších domácích potřeb a vybavení. Dále obchod nabízí také luxusní šatní skříně z masivu, které jsou ideálním typem nábytku do ložnic.

V neposlední řadě pak máte možnost si zde pořídit i postele z masivu, jež vám poskytnou dokonalý komfort pro pohodlný spánek.

Nábytek z ořechu má příjemnou vůni

Nábytek z ořechu patří k tomu nejlepšímu, co lze v současném nábytkovém průmyslu najít. Ořechové dřevo má vynikající vlastnosti.

Co je bonusem – má přirozeně příjemnou vůni, kterou si udržuje po mnoho let. Nábytek z masivu z ořechového dřeva vám zkrášlí domácnost a poslouží vám určitě nejméně po jednu generaci, spíše však i déle.

Komerční sdělení Placla.cz

[Nahoru ↑]


Hodnocení


Vložit komentář

Jméno:
E-mail:

Komentáře

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval!