Odkazy

verze pro tisk

Nákup manželské postele

7. listopad 2012

Manželské páry tradičně v domácnosti sdílejí své lože. Aby se však v noci na lůžku necítili příliš stísněně, což ne každému může vyhovovat, je zapotřebí mít k dispozici dostatečně prostornou manželskou postel.

Nábytek Mirek-levné i luxusní manželské postele

Manželské postele si nyní můžete zakoupit i v online obchodě Nábytek Mirek - nabytekmirek.cz. Tento eshop patří mezi obchody, které se přímo specializují na prodej postelí a lůžkovin. V jeho sortimentu mají výsadní postavení právě manželské postele. V nabídce naleznete postele o různých velikostech, od užších variant až po mimořádně prostorné manželské postele, které spadají do kategorie „luxusní“.

Manželské postele z eshopu nabytekmirek.cz jsou vyráběny z mnoha materiálů. Zakoupit si zde můžete nejen postele z tradičních tuzemských dřevin, mezi něž patří například borovice, ale také luxusní manželské postele z břízy a dalších mimořádně kvalitních dřevin. Nechybí zde samozřejmě také postele z masivu, které jsou v poslední době velmi oblíbeným zbožím. Už vzhledem k tomu, že zde máte možnost zakoupit manželské postele z tradičních i luxusnějších dřevin, je zde patrné také široké cenové rozpětí jednotlivých nabízených produktů. V případě potřeby zde zakoupíte velmi levné manželské postele, které se vyznačují jednoduchostí, ale také luxusní manželské postele z masivu, které se stanou velmi významným prvkem vaší ložnice.

Rozměry manželské postele

Při nákupu manželské postele si dejte pozor na to, abyste vámi zvolená postel měla vhodné rozměry. Manželské postele se tradičně vyrábějí v rozměrech od 140x200cm do zhruba 200x220cm. Podstatná je zejména šířka postele, kde je nutné zohlednit, že v posteli budou spát naráz dvě osoby. Co se týče délky postele, platí, že by měla být alespoň o nějakých dvacet centimetrů delší nežli je výška vaší postavy ( tedy toho, kdo je z vás vyšší).

[Nahoru ↑]


Hodnocení

Hodnocení: 5 hvězdiček/ Hodnoceno: 1x

Vložit komentář

Jméno:
E-mail:

Komentáře

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval!