Odkazy

verze pro tisk

Nástěnné klimatizace jsou levným řešením pro byty a rodinné domy

22. srpen 2014

V dnešní době je už takřka samozřejmostí, že jsou moderní byty a rodinné domy vybaveny klimatizačními jednotkami. Ty zajišťují maximální tepelný komfort v místnostech, a to po celý rok, tedy nejen v parných letních dnech. Centrální klimatizace jsou však poměrně nákladným systémem. Chcete-li ušetřit a přesto mít doma pohodlí a stálou teplotu vzduchu, investujte do jednodušší nástěnné klimatizace.

Nástěnná klimatizace funguje prakticky na stejném principu jako centrální. Hlavní rozdíl spočívá v tom, že se daleko snadněji instaluje. Skládá se ze dvou jednotek. První umístíte do venkovního prostoru, například na zeď domu, terasu apod., druhá je pak uvnitř místnosti, kterou s její pomocí chcete klimatizovat.

Snadná instalace a údržba zařízení

Instalace je skutečně velmi jednoduchá. Stačí vybrat vhodné místo. Vnitřní jednotka, kterou umístíte na stěnu, nesmí být v těsné blízkosti elektroniky. Jiná omezení zde prakticky nejsou. Stejně snadná je také údržba, stačí čas od času kontrolovat a vysávat filtry, samotné zařízení pak otírat od prachu a nečistot.

Výhodná cena

Další nespornou výhodou a důvodem, proč zvolit právě toto řešení, je cena. Tyto produkty lze totiž pořídit daleko levněji nežli centrální varianty. Pokud přitom zvolíte kvalitní výrobek, nemusíte se obávat toho, že by klimatizace nebyla dostatečně účinná.

Nástěnné klimatizace Daikin

Moderní řešení představují nástěnné klimatizace Daikin. Tato značka vám nabízí hned několik typů jednotek. Zcela inovativním produktem je klimatizace Daikin Emura. Je u ní využito několika nových prvků, které u klasických klimatizačních jednotek chybí. Jedná se například o možnost dálkového ovládání i tehdy, pokud jste mimo domov, automatický úsporný režim nebo také využití špičkového filtru, který je schopen odsát ze vzduchu i ty nejdrobnější prachové částice. Daikin vám nabízí i další produkty – klimatizace Daikin Comfort či Daikin Professional. I v jejich případě se dočkáte kvalitního řešení pro vaši domácnost, s nímž budete zcela jistě spokojeni.

Komerční sdělení

-pla-

[Nahoru ↑]


Hodnocení


Vložit komentář

Jméno:
E-mail:

Komentáře

s74hnUq9YgR

neděle, 7. srpen 2016
22:12

If my problem was a Death Star, this article is a photon topdero.


posted by: s74hnUq9YgR (evcenihhl(a)outlook.com) [Odpovědět]