Odkazy

verze pro tisk

Pořizujeme kuchyně na míru a vestavěné skříně do bytu

14. červen 2011

Do nového bytu zcela jistě také patří nový moderní nábytek. Pokud si chcete zjednodušit výběr nábytku do kuchyně, ložnice či obývacího pokoje, pak je možné si objednat u některého z prodejců, jakým je například společnost JN Interiér, kompletní nábytek na míru. K dispozici jsou jak kuchyně na míru, které jsou velmi populární, tak například vestavěné skříně.

Vestavěné skříně

Vestavěné skříně jsou moderním typem nábytku do ložnice, předsíní či do obývacích pokojů. Představují efektivní úložný prostor, do něhož se vejde mnoho věcí, které je potřeba v bytě skladovat. Vestavěné skříně od společnosti JN Interiér, které lze pořídit přes elektronickou objednávku, se skládají ze dvou částí - dveří ( ty mohou být svislé posuvné nebo otevírací) a policového systému. S posuvnými dveřmi se dá získat velký úložný prostor, a to i v méně prostorných bytech.

Kuchyně na míru

Kuchyně, které rovněž společnost JN Interiér prodává, jsou vždy uzpůsobeny nárokům a požadavkům zákazníka. Je tak možné si říci nejen to, jak by měla kuchyně vypadat, ale také v jakém cenovém rozpětí by se měla pohybovat.

Společnost JN Interiér je jedním z významných poskytovatelů a prodejců kuchyní na míru a vestavěných skříní v ČR. Na jejím území má 5 studií v Praze a jedno v Brně, která jsou zákazníkům k dispozici 7 dní v týdnu. Na trhu funguje již od roku 2000.

[Nahoru ↑]


Hodnocení


Vložit komentář

Jméno:
E-mail:

Komentáře

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval!