Odkazy

verze pro tisk

Postel s úložným prostorem vyřeší problém s nedostatkem místa v ložnici

20. srpen 2014

Máte malou ložnici a nevíte si rady s tím, kam uschovat nepoužívané ložní prádlo nebo oblečení? Stačí si pořídit postel s úložným prostorem a rázem je po problému.

Úložný prostor dokáže nahradit skříň

Postele s úložným prostorem jsou velmi praktickým řešením právě pro ložnice menších rozměrů, kam se toho kromě lůžka už moc nevejde. Ve chvíli, kdy v ložnici nezbude místo pro skříň nebo alespoň menší komoda, lze věci jednoduše vložit právě do úložného prostoru v posteli, který se nachází pod její lůžkovou částí. Přístup k němu je přitom velmi jednoduchý, horní lůžko stačí lehce nadzdvihnout.

V obchodech jsou tyto varianty obvykle nabízeny ze dřeva. Vzhledem k tomu, že se s lůžkem manipuluje, je zapotřebí, aby mělo dostatečně silnou konstrukci. I proto je nejlepší zvolit postel z masivu, který bez problémů odolá celé desítky let.

Pro dospělé, děti i seniory

Dřevěné postele s úložným prostorem jsou vhodné nejen pro dospělé. Zakoupit je můžete také dětem. Ty si do nich mohou dávat kupříkladu hračky, které by se jinak volně válely po zemi. Mimořádně praktické jsou pak postele s úložným prostorem pro seniory, které mají vyvýšené lůžko. Jeho hrana je v takové výšce, aby si starší člověk mohl na postel sednout a přitom nemusel dělat nějak fyzicky namáhavé úkony. Z vyvýšeného lůžka se daleko snadněji vstává.

Postele od Ložnice INTENA

Postele z masivu, které mají úložný prostor, nabízí internetový obchod Ložnice INTENA. V jeho nabídce najdete klasická jednolůžka, ale například i zmíněné postele pro seniory a děti. Všechny produkty jsou vyráběny v tuzemsku a z typických českých dřevin. Mile vás překvapí jejich cena, kvalitní dřevěné postele s úložným prostorem jen těžko seženete za lepších podmínek. Nákup provedete snadno přes internet a na svoji novou postel nebudete ani nijak dlouho čekat.

Komerční sdělení

-pla-

[Nahoru ↑]


Hodnocení


Vložit komentář

Jméno:
E-mail:

Komentáře

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval!