Odkazy

verze pro tisk

Přemýšlíte o realizaci nových interiérových dveří?

28. listopad 2016

Při budování spokojeného zázemí přijde tu a tam na řadu drobná rekonstrukce nebo inovace. Řešíte-li nyní změnu vnitřních prostorů bydlení, určitě se vyplatí popřemýšlet i o nových interiérových dveřích. Toužíte-li po spojení kvality a moderních stylů, vsaďte na Grimax – ikonu ve světě dveří, která vám poskytne potřebnou šíři sortimentu a spoustu konkurenčních výhod.

Variace, které se přizpůsobí každému prostoru

Grimax zajistí variabilní řešení, ze kterého může vytěžit každý prostor. Interiérové dveře jsou vyrobeny z kvalitních materiálů, nabízí se v širokém spektru dekorů. Kromě vzhledu je zvýšený důraz také na bezpečnost, nabídka tedy odpovídá aktuálním bezpečnostním normám. Při částečné rekonstrukci bytových, ale i nebytových prostorů nemusíte zůstávat pouze u interiérových dveří. Zcela jistě se totiž vyplatí nezapomínat ani na vchodové dveře. Obojí lze směřovat buď moderním stylem, nebo retro podobou.

Posuvné dveře ušetří místo

Častým neduhem především v některých panelákových bytových jednotkách je nedostatek místa. Klasické křídlové dveře nejsou nejvhodnějším řešením. V těchto situacích se hodí posuvné dveře, které nabízí Grimax opět v širokém spektru podob – jedná se o posuvné dveře do pouzdra či na stěnu, nebo shrnovací variantu. Konkrétní výběr je individuální záležitostí, při které se přihlíží na spoustu specifik.

Hlavní konkurenční výhody dveřních systémů od Grimax

Rozhodnete-li se pro realizaci dveří od společnosti Grimax, můžete si být jisti správnou volbou. Kromě spojení kvality, dlouhé životnosti a designového řešení lze počítat s bleskurychlou čtrnáctidenní dodací lhůtou. Dalším pozitivem je výhradní zastoupení značek z české i zahraniční produkce a široká síť poboček po celé České republice. Vše zastřešuje sedmnáctiletá praxe v oboru!

[Nahoru ↑]


Hodnocení

Hodnocení: 1 hvězdiček/ Hodnoceno: 3x

Vložit komentář

Jméno:
E-mail:

Komentáře

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval!