Odkazy

verze pro tisk

Regály do domácnosti: Udělejte si doma pořádek

12. květen 2014

Zdá se vám, že doma máte nepořádek, nikdy nemůžete najít to, co právě hledáte? Problém možná tkví v tom, že nemáte potřebné skladovací prostory. A když už ano, tak v nich chybí potřebné poličky, skříně a regály, do nichž by šly věci jednoduše uskladnit tak, abyste o nich měli přehled v případě, že je budete potřebovat. Přitom si je stačí jednoduše pořídit, a to třeba u společnosti EU-REGALY.CZ.

Zmíněná firma se specializuje zejména na regály do prodejen a obchodů, ovšem v její nabídce naleznete přímo i regály, které najdou bohaté využití ve vaší domácnosti.

Lehké plastové regály do komory či spíže

Doma vám asi budou k ničemu těžké police, kdy už by jen jejich instalace byla obtížná, natož pak přemisťování. Z tohoto důvodu vám firma EU-REGALY.CZ nabízí lehké varianty produktů, které jsou vyrobeny z plastu.

Ideální pro uskladnění dokumentů

Plastové regály jsou mimořádně vhodné pro uskladnění nejrůznějších dokumentů, které by se jinak válely po místnostech či volně na stolech a snadno by došlo k jejich poničení nebo zašantročení. Ve chvíli, kdy si do garáže či komory umístíte jednoduchý regál, rázem vznikne ideální prostor pro tyto dokumenty.

Tyto regály jsou perfektní v tom, že mají minimální hmotnost. V případě potřeby je tak můžete lehce přemístit do jiné části místnosti, případně přenést do úplně jiného prostoru. Jsou také velmi skladné, díky precizně řešené konstrukci nezabírají příliš mnoho prostoru.

Kovové regály unesou i těžké předměty

Pokud do regálů hodláte vkládat těžší předměty, doporučuji zvolit spíše kovové varianty. Ty mají mnohem větší nosnost. Jejich konstrukce je oproti plastovým regálům stabilnější, tudíž bez problémů poberou i předměty, které mají i více než 100 kilogramů.

V případě, že si doma chcete udělat opravdový pořádek, kontaktujte společnost EU-REGALY.CZ a objednejte si kvalitní plastové nebo kovové regály.

Komerční sdělení Placla.cz

[Nahoru ↑]


Hodnocení


Vložit komentář

Jméno:
E-mail:

Komentáře

Honza

čtvrtek, 27. srpen 2015
09:20

Taky jsem pořizoval nové regály do garáže. Už jsem je měl hodně staré a moc nedržely. Byl jsem překvapený kolik druhů jich dneska je a jak se to posunulo od mých mladých let.


posted by: Honza (jan.pan(a)seznam.cz) [Odpovědět]