Odkazy

verze pro tisk

Robotické vysavače uklidí za Vás

24. únor 2011

Při úklidu domácnosti bývá největším problémem a nesnadným úkolem zametání či stírání podlah. Na podlaze se totiž často objeví zbytky z kuchyně, prach a další nečistoty, které dokáží na zemi udělat pořádnou paseku a zbavit se těchto nečistot pak mnohdy bývá takřka neřešitelným problémem.

Výborný pomocník při úklidu

Nyní je však možné využít služeb moderního přístroje, jakým je inteligentní robotický vysavač.

Robotické vysavače jsou pomocníci, kteří si dokáží poradit s úklidem podlah zcela sami, a to velmi efektivně, takže nám v domácnosti ubude jedna neoblíbená činnost.

Nevynechají žádné místečko

Robotické vysavače fungují pomocí senzorů, díky nimž se při čištění podlahy ladně pohybují po celém prostoru místnosti a nevynechají ani jedno zákoutí. Přístroj má jednoduché ovládání, které stačí krátce nastudovat.

Poslouží i v době, kdy jste mimo domov

Modernější a dražší robotické vysavače mají schopnost uklízet zcela sami, i když v bytě momentálně není nikdo, kdo by je spustil. Pokud má totiž zabudován systém Timer, je možné úklid robotickým vysavačem naplánovat i na několik dní dopředu, robotický vysavač se sám uvede v danou hodinu do chodu, vyčistí byt a vrátí se do své nabíjecí základny, kde vyčká na další úklid.

Robotické vysavače používají i mop

Robotické vysavače mohou mít i další funkce. Jednou z nich je i inteligentní senzor, díky němuž ihned rozpozná, že na podlaze je velký nepořádek a je potřeba se na postižené místo více zaměřit. Další funkcí robotických vysavačů je dnes běžně také úklid mopem, kdy má přístroj přímo v „těle“ zabudován antistatický mop, který dokáže výborně odstraňovat i ty největší fleky na zemi.

Robotické vysavače již dnes nejsou žádnou velkou finanční zátěží. Lze je pořídit již od několika tisíc korun. Tento zázračný přístroj, který vyvinuli v minulém století vědci v Japonsku, se neustále vyvíjí, takže lze na trhu koupit každým rokem novinky, které disponují dalšími funkcemi, jež ještě více zpříjemní náš domov tím, že bude čistější a útulnější.

[Nahoru ↑]


Hodnocení

Hodnocení: 1 hvězdiček/ Hodnoceno: 3x

Vložit komentář

Jméno:
E-mail:

Komentáře

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval!