Odkazy

verze pro tisk

Robotický vysavač vyluxuje za vás

10. březen 2011

Přijde vám, že máte práce až nad hlavu? Zanedbáváte domácnost, rodinu? Nestíháte kvůli svým pracovním povinnostem uklízet? Často říkáte, že by vám přišel vhod nějaký šikovný pomocník, který by za vás udělal alespoň některou z nepříjemných domácích prací? Pokud řešíte tyto problémy, robotický vysavač může pomoci vám, stejně tak, jako pomohl mně!

Robotický vysavač

Stalo se vám už někdy, že jste požádali partnera nebo děti, aby vyluxovali pokoj a oni odmítali? Mně se to stalo již několikrát (no, popravdě, stává se mi to téměř pořád), a proto jsem si na doporučení kamarádky koupila robotický vysavač.

Jak jsem brzy zjistila, je to tichý a pracovitý společník! To co bývalo mojí každodenní prací, je teď jeho povinností. Dokonale vyčistí podlahy v celém domě a já si na místo luxování mohu v klidu odpočinout. Pracuje bez mojí pomoci, je nízkoenergický, opravdu tichý a navíc vysoce výkonný.

Jak pracuje robotický vysavač?

To byla jedna z prvních věcí, které mě zajímaly. Bylo mi vysvětleno, že robotické vysavače pracují díky naprogramovaným algoritmům, které se střídají. Právě kvůli těmto programům uklidí každé místo několikrát, a tak je podlaha opravdu čistší, než při luxování klasickým ručním vysavačem. Navíc má boční kartáček, který rotuje a tím se vymetají i kouty nebo nečistoty podél zdí.

Robotický vysavač není vysoký a tak se vejde i pod postel nebo skříň, kde uklidí a pokračuje dál. A to byla jedna z věcí, které mě na klasickém vysávání opravdu deptala. Teď ji už nemusím řešit, práci za mne odvede robotický vysavač.

Navíc mu ani nezáleží na tom, jaký povrch uklízí. Bez problému se přesune z koberce na dlažbu či plovoucí podlahu a bez problému vyčistí i chlupy našich dvou psích miláčků.

Robotický vysavač má nejednu vychytávku

Nejen že je nízký, tichý, pracuje sám a šetří můj čas. Navíc pracuje s ultrafialovým zářením! Jak jsem se dočetla, této technologie se využívá dokonce i ve zdravotnictví. Díky ultrafialovému záření snadno zničí bakterie a roztoče, kteří se mohou schovávat v koberci nebo na podlaze. Navíc zabraňuje jejich množení. Takže velká výhoda pro alergiky, ale nejen pro ně, nikdo přece nechce dýchat prach plný bakterií a roztočů.

Má také dálkové ovládání, které nejvíce ocenil můj partner. Já jej ocenímpředevším když něco rozsypu a on to za mě uklidí. Neteř si s ním hraje a zároveň uklízí. Robotický vysavač má také velký displej, na kterém mohu navolit veškeré programy i časovač. Jsem prostě nadmíru spokojena, partner mi dokonce řekl, že uklízení s robotickým vysavačem ho baví!

[Nahoru ↑]


Hodnocení

Hodnocení: 1 hvězdiček/ Hodnoceno: 1x

Vložit komentář

Jméno:
E-mail:

Komentáře

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval!