Odkazy

verze pro tisk

Rozkládací sedací soupravy mohou sloužit i k přespání

31. květen 2011

Při nákupu sedací soupravy se nejprve zamysleme nad tím, zda ji budeme chtít využívat jen pro posezení s rodinou či přáteli, nebo by se nám hodila také pro případné přespání či polehávání.

Proč upřednostnit rozkládací sedací soupravu před klasickou

Pokud zvolíme druhou možnost, pak si rozhodně pořiďme rozkládací sedací soupravy, které se dají právě využít například při nečekaných návštěvách, které bychom jinak neměli kam uložit. Rozkládací sedací soupravu jednoduše během několika vteřin a pár pohyby uvedeme do stavu, kdy je ideálním spacím prostorem na nepravidelné přespání.

Rohové sedací soupravy nepotřebují tolik prostoru

Ať už zvolíme kožené sedací soupravy nebo soupravy z jiného materiálu, je hlavně třeba si změřit prostor, který na sedací soupravu v pokoji máme. Pokud není prostoru tolik, zvolme raději rohové sedací soupravy, které jsou přímo určeny k efektivnímu využití v malém prostoru. Přes den mohou sloužit jako místo pro posezení u kávy či u televizoru, v noci se pak jednoduchým systémem rozloží a využijí se jako klasické lůžko na spaní.

Ceny rozkládacích sedacích souprav

Ceny rozkládací sedací soupravy se dnes pohybují od několika tisíc korun, dražší varianty pak stojí i desetitisíce, což je případ kožené sedací soupravy, která je vyrobena z pravé kůže. Výhodou kožených sedacích souprav je jejich dlouhá životnost a také poměrně snadná údržba. Máme-li v domácnosti malé děti, pak přesto raději volme rozkládací sedací soupravy tmavších barev, na nichž není tolik poznat případné zašpinění.

[Nahoru ↑]


Hodnocení


Vložit komentář

Jméno:
E-mail:

Komentáře

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval!