Odkazy

verze pro tisk

Skleněná schodiště: Luxusní řešení pro rodinné domy

31. květen 2013

V patrovém rodinném domě je při realizaci interiéru potřeba vyřešit otázku, jaký typ schodiště zvolit. V luxusnějších sídlech, kde chcete vytvořit jedinečný styl, náramně vyniknou skleněné schody.

Skleněná schodiště jsou klasicky využívána v komerčních objektech, sídlech velkých firem. Pakliže to ale vaše finanční situace umožňuje, dají se skleněné schody umístit i do rodinného domu či vily.

Sklo je sice křehkým materiálem, to ale rozhodně neznamená, že by skleněná schodiště byla jen nějakou ozdobou, která by snadno poškodila. Naopak, schody ze skla jsou vyrobeny tak, aby byly dostatečně odolné. Pro jejich výrobu se používá kvalitní bílé sklo s nízkým obsahem železa.

Dokonalý estetický prvek do domu

Co ale hlavním důvodem, proč si pořídit právě skleněné schodiště? Jde o mimořádně estetický prvek do interiéru domu, který z vaší domácnosti udělá luxusní sídlo. Luxusní schody ze skla se dají vytvořit v klasickém rovném provedení, problémem však není ani varianta zatočeného schodiště.

Schody ze skla projasní vaši domácnost

Pro větší efekt a vyniknutí krásy skleněného schodiště lze jeho okolí doplnit třeba o LED osvícení, které zvýrazní jejich dominanci.

Skleněné schody jsou skvělým řešením také proto, že prostor domu je přirozeněji světlejší. Klasická dřevěná schodiště oproti tomu mnohdy výrazně tlumí světlo a vytváří tmavá zákoutí.

Skleněné schody rakouské značky Siller

Luxusní skleněné schody rakouské značky Siller lze objednat u společnosti Bavalone s.r.o. Tato firma provozuje web palazzio.cz. Jedná se o výhradního prodejce zmíněné značky pro ČR a SR.

Abyste získali větší přehled o tom, jak vlastně probíhá výstavba skleněných schodišť, podívejte se na sekci, která se věnuje realizaci schodů.

Komerční sdělení Placla.cz

[Nahoru ↑]


Hodnocení


Vložit komentář

Jméno:
E-mail:

Komentáře

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval!