Odkazy

verze pro tisk

Spolehliví malíři Plzeň: AC Malířství

28. leden 2015

Každý z vás chce mít doma útulno a čisto. K tomu ale nestačí pouze občas vyluxovat, utřít prach, zamést a vytřít. Nečistoty se usazují i na stěnách místností. Ačkoliv vám to možná ani nepřijde, právě špinavé stěny mohou být příčinou vašeho špatného zdraví a nepříjemného zápachu uvnitř domácnosti, kterého se nemůžete zbavit. Je zapotřebí minimálně jednou do roka byt vymalovat. A to vám nejlépe zajistí odborná firma, která se specializuje na malování bytů plzeň.

Malování s využitím nejnovějších technologií

Pokud bydlíte v Plzni či jejím okolí, jsou vám k dispozici malíři pokojů Plzeň z firmy AC Malířství. Zajišťují veškeré práce, které souvisejí s jejich oborem. Kromě malování klasickou cestou s využitím válečků a štětců používají také moderní technologie. Jejich specialitou je takzvaný airless spraying. Ten je vhodný zejména pro malování větších ploch, tedy například hal rodinných domů, garáží, skladovacích prostor či chodeb.

Kouzlo airless sprayingu spočívá v tom, že se k nanášení barvy používá speciální stříkací pistole. Do ní se vhání pod vysokým tlakem, který dosahuje několika set atmosfér. Díky této inovativní technologii vám profesionální malíři dokážou zhotovit dílo mnohem rychleji nežli běžnou cestou. Snižuje se také spotřeba materiálu a barvu je možné nanášet i na hůře dostupná místa.

Je jasné, že ne vždy lze tuto technologii použít. Při malování menšího bytu se musí přistoupit k tradičnímu řešení. Barva se nanáší pomocí válečků, na hůře dostupných místech a v rozích pak přichází na řadu speciální malé válečky a štětce.

Kompletní malířské práce od jediné firmy

AC Malířství – malování pokojů Plzeň vám nabízí komplexní služby. To znamená, že zajistí přípravu místností a také jejich následný úklid tak, abyste se vy sami nemuseli s ničím lopotit. To vše za příznivé ceny, ve vysoké kvalitě a v co nejkratší lhůtě. Firmu kontaktujte na webu acmalirstvi.cz, případně pak na telefonním čísle 775 215 502.

[Nahoru ↑]


Hodnocení

Hodnocení: 5 hvězdiček/ Hodnoceno: 1x

Vložit komentář

Jméno:
E-mail:

Komentáře

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval!