Odkazy

verze pro tisk

Stavební pouzdro pro posuvné dveře: Nákup a montáž

14. leden 2014

Pro posuvné dveře, které jsou stále oblíbenější u majitelů domácností, se využívá systém takzvaných stavebních pouzder. Stavební pouzdro je vhodné ve chvíli, kdy chcete dveře zasouvat do zděné nebo SDK příčky.

Stavební pouzdra se dají koupit už i přes internet

Nákup stavebního pouzdra v minulosti nebyl jednoduchý. Nevyrábí jej totiž příliš firem. Dnes už je situace trochu odlišná, na internetu fungují obchody, které se na prodej pouzder pro posuvné dveře přímo specializují. Jako příklad uvedu e-shop m-eclisse.cz, který se zaměřuje výhradně na Eclisse pouzdra.

Stavební pouzdro pro posuvné dveře: Nákup a montáž
Stavební pouzdro pro posuvné dveře: Nákup a montáž

Stavební pouzdra Eclisse patří ke světové špičce. Ostatně samotná značka Eclisse je vůbec největším světovým výrobcem pouzder pro posuvné dveře. Ve zmíněném obchodě máte na výběr z její kompletní nabídky, prodává se zde i příslušenství.

Doprava zdarma a zajištění montáže

Dveře do pouzdra vám po objednání přes internet přivezou během několika málo dní. Zároveň se můžete spolehnout i na to, že vám firma provede i odbornou montáž, což u některých jiných obchodů není takovou samozřejmostí. Navíc neplatíte ani za dopravu, ta je při nákupu pouzder zcela zdarma.

Jak vybrat pouzdro?

Jak vybrat stavební pouzdro? Především je nutné znát rozměry příček, do nichž budou instalována. Dále si všímejte také materiálů, z nichž jsou provedena. V neposlední řadě pak musíte vyřešit, zda vybrat pouzdra pro jednokřídlé nebo dvoukřídlé dveře.

Stavební pouzdro pro posuvné dveře: Nákup a montáž
Stavební pouzdro pro posuvné dveře: Nákup a montáž

Stavební pouzdra Eclisse lze rozhodně doporučit. A kde je nakoupit levněji nežli v obchodě, který se na jejich prodej přímo specializuje, tedy v e-shopu m-eclisse.cz. Výhodou je mimo jiné i to, že u každého produktu najdete fotogalerii, takže si uděláte představu o tom, jak mohou posuvné dveře díky stavebním pouzdrům Eclisse vypadat útulně a nenásilně.

Komerční sdělení Placla.cz

[Nahoru ↑]


Hodnocení


Vložit komentář

Jméno:
E-mail:

Komentáře

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval!