Odkazy

verze pro tisk

Stavebnicové nerezové zábradlí J.A.P. s výplní pro interiéry i exteriéry

9. říjen 2014

Společnost J.A.P. představuje kvalitní nerezové zábradlí stavebnicového typu, které lze využít do interiérů i exteriérů domácností. Je vyráběno z nerezové oceli, která má ideální vlastnosti. Pro zábradlí si můžete vybrat některý ze tří druhů výplní, které lze rovněž kombinovat.

Výhody nerezového zábradlí

Nerezové zábradlí má několik zásadních předností. Především je vyrobeno z materiálu, který je vysoce odolný vůči poškození. Díky tomu bez problémů vydrží desítky let bez viditelnějšího opotřebení. Výhodou stavebnicového typu zábradlí je jeho snadná montáž a také variabilita. Je tak vhodný nejen pro přímá schodiště, ale také ke schodům atypických tvarů a rozměrů.

Druhy výplní pro nerezová zábradlí J.A.P.

Nerezová schodiště J.A.P. pořídíte se skleněnou, lankovou či prutovou výplní. Skleněná výplň je skvělou volbou do interiérů, kdy požadujete, aby byl prostor dobře osvětlený ve všech svých částech. Sklo je v tomto případě velmi tvrdé, nehrozí tak jeho rozbití při drobných nárazech.

Kromě skla firma J.A.P. nabízí nerezové zábradlí také s lankovou či prutovou výplní. Lanková výplň se skvěle hodí k nerezovému materiálu. Díky kvalitnímu ukotvení je zcela bezpečná. To platí také pro prutovou výplň, jež se dá navíc umístit příčně i svisle.

Pořízením nerezového zábradlí od firmy J.A.P. získáte kvalitní produkt pro svoji domácnost. Výhodou je, že se zábradlí dá využít nejen pro interiéry, ale také do exteriérů – k venkovním schodům či na balkony.

O firmě J.A.P.

Firma J.A.P. patří mezi nejvýznamnější tuzemské výrobce nerezových zábradlí stavebnicového typu. Při výrobě klade velký důraz na estetiku a kvalitu svých produktů. Zároveň nabízí produkty za příznivé ceny. Firma působí na trhu již od roku 1991. Více informací o jejích produktech naleznete na webových stránkách www.japcz.cz.

Komerční sdělení

-pla-

[Nahoru ↑]


Hodnocení


Vložit komentář

Jméno:
E-mail:

Komentáře

q9aJ3q6GU

úterý, 23. květen 2017
06:50

Jason Statham would actually make a great spokesperson for Triumph, they could put him in all sort of Trartponser-esque action shots. Ballsy, British, Triumph. It might very well be a steel frame, there’s no official specs at this point.


posted by: q9aJ3q6GU (hbb9lgo6p(a)outlook.com) [Odpovědět]