Odkazy

verze pro tisk

Stolní a nástěnné hodiny Vás stále mohou překvapit

29. červenec 2013

Počítaní času mají již nějaké to století na starosti mechanické hodiny. V současné době je ovšem kladen čím dál větší důraz na jejich spolehlivost a zároveň design. Stolní a nástěnné hodiny tedy tvoří také nezanedbatelnou dekorační složku každé domácnosti, kanceláře či instituce.

Máte dorazit na důležitou schůzku a podle všeho ještě zbývá dostatek času? Jako obvykle se Vám ovšem doma zpožďují hodiny a stejně jako na jiná setkání přicházíte opět značně pozdě? Potom je možná načase, vyměnit ukazatel času. A v takovém případě rozhodně máte z čeho vybírat. Stolní a nástěnné hodiny totiž aktuálně seženete v mnoha rozličných variantách, takže je velice snadné získat spolehlivého pomocníka do domácnosti, kanceláře, školy nebo úřadu.

Nástěnné hodiny – tradiční i originální

Nástěnné hodiny se v poslední době stávají čím dále více výrazným dekoračním prvkem každého interiéru. Stále sice naleznete pestrou nabídku nástěnných hodin klasického vzezření, nicméně pokud si libujete v netradičních tvarech, výrobci na Vás také v podobě mnoha svých produktů pamatují. Originální design tak dnes nepředstavuje stovky minut nepřetržitého hledání, ale na nástěnné hodiny atypické vzhledu narazíte takřka na každém kroku.

Zastavíme-li se ale ještě u klasických hodin, můžeme Vám na tomto místě doporučit například výrobky se značkou Blomus. Tyto nástěnné hodiny jsou stoprocentně spolehlivé, přičemž tvarově jde v mnoha případech o klasický kruh. Ani to ovšem produktům se značkou Blomus neubírá nic na jejich eleganci. Tak například hodiny ERA Vás o tom jistě přesvědčí, tím jsme si jisti.

Výrobců, kteří si naopak často libují v extravaganci, je více než dostatek. Takové nástěnné hodiny Umbra Vás rozhodně na první pohled zaujmou. Jejich varianta Burst ve tvaru mnohacípé hvězdice jistě upoutá pozornost snad každého, kdo miluje neotřelý design.

Jak je zkrátka patrné, s nástěnnými hodinami od známých výrobců v podstatě nemůžete udělat chybu. Jsou totiž spolehlivé, a pokud si dáte patřičnou práci s výběrem, jistě naleznete minimálně jeden kus, který bude přesně odpovídat vašemu vkusu.

Potřebujete také stolní hodiny?

Nástěnné hodiny však pochopitelně nejsou jedinou variantou hodin do domácnosti, kanceláře nebo do mnoha různých institucí. Tímto tvrzením jsme „Ameriku“ rozhodně neobjevili. Kvalitní stolní hodiny totiž jistě také naleznou své uplatnění, přičemž o jejich kvalitách a vzhledu platí to samé, co o předchozích. Chcete-li proto mít svůj čas neustále pod kontrolou, investicí do nových stolních a nástěnných hodin uděláte první, a s největší pravděpodobností rovněž nejdůležitější krok.

[Nahoru ↑]


Hodnocení


Vložit komentář

Jméno:
E-mail:

Komentáře

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval!