Odkazy

verze pro tisk

Stop vrzajícím parketám!

31. říjen 2015

Již dlouho přemýšlíte nad tím, že by bylo potřeba udělat něco s vašimi rozklíženými parketami? Nebaví vás neustále poslouchat zvuk skřípajícího dřeva? Parkety jsou sice nádherným doplňkem domácnosti a dokážou rozzářit nejeden interiér, co se však jejich údržby týče, nejsou zrovna nejvhodnější pro dnešní prací zaneprázdněné majitele domácností.

Navíc vás může jejich údržba čas od času nepříjemně potrápit, a jejich běžné čištění navíc není zcela stoprocentní. Mezi spárami se mohou snadno usazovat nežádoucí nečistoty, které často vytváří vhodné prostředí pro množství nežádoucích bakterií. V dnešním článku pro vás přinášíme tip na to, jak tento problém jednoduše vyřešit. A možná napořád.

Nechcete se vzdát kvalitního dřevěného materiálu? Zkuste jinou variantu dřevěných podlah. Možná si říkáte, že nevíte o žádném jiném typu podlahy v dřevěném provedení, než jsou klasické parkety, nicméně možností existuje nepřeberné množství. Kromě podlah na zakázku, které často bývají nepřiměřeně drahé a mnohdy nedostupné pro běžného zákazníka však existují i dostupnější varianty. Léty ověřenou kvalitu si můžete z pohodlí domova objednat například na webových stránkách www.meister-podlahy.cz. Tento německý výrobce působí na českém trhu již řadu let a může se pochlubit spoustou spokojených zákazníků.

Všechny druhy podlah, ať už v dřevěném provedení nebo také v jiných variantách nabízí tento výrobce mimo jiné i se speciální antibakteriální a antistatickou povrchovou úpravou. Antistatické podlahy poskytují vysokou ochranu proti poškození statickým elektrickým nábojem a jejich antibakteriální úprava zároveň poskytuje vysoký stupeň ochrany proti nežádoucím bakteriím a mikrobům. Podlahy jsou navíc nabízeny v široké paletě dekorů, takže si jistě vybere i ten nejnáročnější spotřebitel.

-pok-

[Nahoru ↑]


Hodnocení


Vložit komentář

Jméno:
E-mail:

Komentáře

8F8rDyQv

úterý, 23. květen 2017
04:56

a gift has traditionally been a controversial, the tides have changes and the trend is actually shifting towards cash gi cÂ,Âfspecifitallys thorugh online cash wedding registries, like Wedding Republic. Many couples prefer


posted by: 8F8rDyQv (syzwedwvhal(a)outlook.com) [Odpovědět]