Odkazy

verze pro tisk

Tip na nákup podlahové krytiny na internetu

11. květen 2011

Ještě před tím, než se nastěhujeme do nového bytu, je potřeba zajistit, aby byl byt řádně připraven k bydlení a jednotlivé místnosti byly kompletně zařízeny. V první řadě je nutné mít položenu podlahu, bez ní totiž nelze do bytu nainstalovat žádný nábytek.

Výhody nákupu podlahové krytiny na internetu

Podlahy a podlahové krytiny jsou dnes na výběr nejen v běžných kamenných obchodech, k dostání jsou i v internetových obchodech, kde jsou navíc z hlediska zákazníka mnohem příznivější ceny. Cena podlahové krytiny se na internetu může pohybovat až o několik desítek procent levněji, než pokud ji budeme pořizovat v klasickém kamenném obchodě.

Kromě ceny se vyplatí nákup podlahové krytiny na internetu i z dalších důvodů. Důležitým faktorem může být mimo jiné i to, že podlahové krytiny, které si objednáme v eshopu, nemusíme nijak složitě dopravovat do našeho bytu.

Objednané podlahy totiž dopraví přepravní služba, a to zpravidla během několika málo dnů. Ušetříme tak čas i energii, kterou bychom jinak museli vynaložit při osobním nákupu o odběru podlahové krytiny v obchodě. V dobrém internetovém obchodě navíc budeme přesně vědět, jaký produkt kupujeme, neboť zde bývají kompletní informace o druhu materiálu, představu o tom, jak bude naše nová podlaha vypadat, si uděláme z obrázků, které jsou u každé podlahové krytiny k dispozici.

Prodejce podlahových krytin HT PARKET CZ spol. s r.o.

Nákup podlahové krytiny lze provést například v internetovém obchodě společnosti HT PARKET CZ spol. s r.o., která se prodejem podlahových krytin zabývá již od roku 2001. V nabídce zde najdeme podlahové krytiny různých materiálů. Mezi nejoblíbenější podlahy patří mezi zákazníky v poslední obě zejména dřevěné podlahy a také laminátové podlahy.

Dřevěné podlahy

Dřevěné podlahy jsou asi nejlepším typem podlah. Můžeme volit buď klasické dřevo ( borovice apod.), případně je možné zakoupit i dřevěné podlahové krytiny z exotičtějších materiálů, jakými jsou třeba teak, javor americký či bambus. Právě společnost HT PARKET CZ spol. s r.o. nabízí dřevěné podlahy z dubu, javoru, třešně či teakového dřeva.

Laminátové podlahy

Velmi oblíbené jsou také plovoucí laminátové podlahy, které při správné volbě mohou do značné míry imitovat dřevo. Jejich vysoká popularita je dána mimo jiné tím, že jsou v porovnání s dřevěnými podlahami levnější a také se snadněji udržují v čistotě.

Na eshopu firmy HT PARKET CZ spol. s r.o. je možné si objednat nákup podlahy a podlahové krytiny i s pokládkou. Kromě nákupu na webu lze také využít přímo nákup ve vzorkové prodejně v Praze Čakokvicích či v prodejně nábytku firmy KARE v Korunní ulici.

[Nahoru ↑]


Hodnocení


Vložit komentář

Jméno:
E-mail:

Komentáře

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval!