Odkazy

verze pro tisk

Trendy posezení: Sedací pytle

19. březen 2013

Vybavení do domácnosti podléhá různým trendům. V poslední době si velkou oblibu získaly sedací pytle, které do určité míry nahrazují klasické sedačky, židle a křesla. Jsou pohodlné, zdravotně nezávadné a navíc je může využívat celá rodina, od nejmenších dětí až po dospělé.

Pohodlně se usaďte a užívejte si

Sedací pytle jsou moderním a zároveň velmi praktickým doplňkem do domácnosti. Poskytují maximální pohodlí při lenošení, kdy si chcete odpočinout, svalit se před televizní obrazovku, nebo si chcete třeba přečíst nějakou pěknou knihu. Zatímco posezení na klasickém gauči nebo v křesle může být pro naše záda celkem nepříjemnou záležitostí, zvláště když v nich trávíme několik hodin, v případě sedacích vaků to neplatí. Ty se totiž vždy dokáží perfektně přizpůsobit vaší poloze a tělu tak poskytují dokonalou oporu. Nikde vás nic netlačí, pytel je příjemný na dotyk a navíc i hřeje.

Kvalitní sedací pytle jsou převážně vyráběny buď z ekokůže nebo nylonu. Ekokůže je vlastně imitací pravé kůže, nylon pak velmi kvalitní umělou látkou. Oba typy mají velmi dobré vlastnosti, jsou příjemné na dotyk, snadno se udržují v čistotě a navíc mají velmi dlouhou životnost. Sedací pytle tak vydrží v původním vzhledu i několik let.

Sedací pytle s tématickými motivy

Každý z vás si může zvolit sedací pytel nejen dle své výšky a celkové postavy, ale také kupříkladu dle toho, co má rád, jaké jsou jeho koníčky apod. Milovníci kopané a děti mohou zvolit například variantu, kdy připomíná sedací pytel fotbalový míč. Pořídí si tak vlastně další kousek do sbírky, kterou tvoří všemožné fotbalové suvenýry. Pro děti jsou pak vyráběny sedací pytle s různými tématickými obrázky a vzory, na své si přijdou i jejich rodiče či dokonce prarodiče. Ano, i pro starší generaci může být posezení v sedacím pytli velmi příjemnou záležitostí.

[Nahoru ↑]


Hodnocení

Hodnocení: 5 hvězdiček/ Hodnoceno: 1x

Vložit komentář

Jméno:
E-mail:

Komentáře

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval!