Odkazy

verze pro tisk

Udělejte si radost, vyberte si nové povlečení!

14. listopad 2016

Pokud chcete obměnit stereotyp interiérových prostorů, lze postupovat nejrůznějšími způsoby. K výrazné změně stačí někdy naprosté drobnosti. Tak například v ložnici nebo dětském pokojíčku: Co tak pořídit nové povlečení?

Nabídka je více než bohatá. Ať již jste příznivcem jakéhokoliv motivu či stylu, vyberete si! Při rozhodování budete brát k úvaze především kvalitu materiálu a rozměrové vlastnosti. Důležitou roli hraje i motiv a v některých případech i pořizovací cena.

Do ložnice francouzské povlečení

Především do ložnic je vhodnou alternativou francouzské povlečení. Jedná se o oblíbené a hojně poptávané možnosti k příjemné změně – francouzské povlečení je tvořeno zpravidla dvěma polštáři o rozměrech 70x90 cm a společnou přikrývkou o rozměrech 200x220 cm. Francouzské povlečení povlečení 200x220 cm představuje standardizovanou řadu. Pokud však sháníte atypické rozměry, rovněž to není zpravidla žádný problém – musíte však počítat s tím, že se již nebude jednat o společnou přikrývku.

K dispozici rovněž prodloužené povlečení

Ne každému vyhovují standardní rozměry povlečení. Pokud z jakéhokoliv důvodu potřebujete jiné, doporučujeme zhlédnout nabídku prodlouženého povlečení.

Prodloužené povlečení je k dispozici v rozměrové řadě 140x220 cm. I zde je nabídka opravdu obrovská, vybírat můžete z nejrůznějších stylů, které se odlišují jak materiálem, tak i designovými motivy. Prodloužené povlečení 140x220 cm je vhodnou volbou pro všechny, kterým nestačí obvyklé rozměry.

Kvalitní povlečení za příznivou pořizovací cenu

Rozhodnete-li se pořídit nové povlečení, měli byste hledat spojení kvality, líbivých designů a příznivé pořizovací ceny. Vhodnou volbou je také zakoupení celé sady povlečení, v těchto případech můžete potěšit klidně celou vaši rodinu. Ložní povlečení se neztratí, nikoho neurazí – může se tedy jednat i o zajímavý dárek k Vánocům!

[Nahoru ↑]


Hodnocení

Hodnocení: 1 hvězdiček/ Hodnoceno: 3x

Vložit komentář

Jméno:
E-mail:

Komentáře

f3GrUQcknDRT

úterý, 23. květen 2017
04:23

It's like you're on a miosisn to save me time and money!


posted by: f3GrUQcknDRT (lr6l6g856j(a)outlook.com) [Odpovědět]