Odkazy

verze pro tisk

Úložné krabice a organizéry najdou ve vaší domácnosti bohaté uplatnění

10. listopad 2015

Trápí vás v bytě nepořádek a chcete s ním něco udělat? Výraznými pomocníky jsou speciální úložné krabice a organizéry, díky nimž si utřídíte nejrůznější domácí doplňky a potřeby, ale i módní doplňky a spoustu dalších věcí. V dnešním článku se podíváme na to, kde všude se mohou uplatnit.

Dokumenty na jednom místě

Organizéry poslouží v první řadě pro úschovu důležitých dokumentů. Určitě už se vám někdy stalo, že jste po bytě marně hledali složenky, úřední dopisy či třeba rodný list apod. Pokud jste je měli jen tak hozené ve skříni nebo v poličce, hledání zabralo klidně i celou hodinu. Díky organizéru problém jednoduše vyřešíte, každý dokument bude mít přesně určené místo a vy jej pak najdete během pár vteřin.

Na kosmetiku a hygienické pomůcky

Úložné krabice a organizéry se dají použít také k uskladnění kosmetických přípravků a hygienických pomůcek. Obvykle se v tomto případě jedná o tkaninové boxy, které se dají pověsit na zeď, případně dát na podlahu či na skříňku. Praktické je, pokud mají členitý vnitřní prostor tak, abyste si věci mohli dát jednotlivě do každé přihrádky zvlášť.

Na obuv a kravaty

Speciálně navržené organizéry z tkaniny jsou určené také pro efektivní a zároveň efektní utřídění pánských kravat. Muži často pohazují kravaty po celém bytě. Pokud máte doma nepořádného manžela, pořiďte mu organizér na kravaty a uvidíte, jak mu tím ulehčíte život.

Větší organizéry ze dřeva a kovu se dají použít na obuv. Ideálně v okamžiku, kdy boty zrovna pravidelně nepoužíváte a chcete je na nějaký čas uschovat do skříně, na chodbu či třeba do garáže.

Jak vidno, úložné krabice a organizéry jsou velmi dobrými pomocníky. Troufnu si říci, že se hodí do každé domácnosti. Atraktivní nabídku těchto pomůcek nabízí kupříklad eshop iFantazie.cz. Na výběr zde máte ze všech výše uvedených typů organizérů.

-ifa-

[Nahoru ↑]


Hodnocení

Hodnocení: 1 hvězdiček/ Hodnoceno: 1x

Vložit komentář

Jméno:
E-mail:

Komentáře

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval!