Odkazy

verze pro tisk

Vstupní dveře: Bezpečnostní parametry

28. březen 2014

Vstupní dveře do bytu jsou důležitým bezpečnostním prvkem, který ochraňuje váš majetek v domácnosti. V momentě, kdy nejsou provedené v dostatečné kvalitě, stávají se doslova lákadlem pro zloděje.

Ti, jakmile vidí, že vstupní dveře u nemovitosti nemají důkladné zabezpečení, plánují návštěvu objektu. Překonání špatně zabezpečených dveří u vchodu do domu či bytu je pak pro ně otázkou několika desítek vteřin, stačí jim k tomu obyčejné ruční páčidlo, někdy dokonce stačí použít ruce a nohy k jejich vyražení. Právě proto je nezbytné si domů pořídit dveře, které mají potřebné bezpečnostní parametry.

Vstupní dveře jedině 2. a vyšší bezpečnostní třídy

Bezpečnostní dveře by měly odolat běžnému „náčiní“, které zloději používají. To znamená, že by skrz ně neměli dostat pomocí obyčejného šroubováku, páčidla nebo kleští. Takovouto podmínku splňují až vstupní dveře od 2. bezpečnostní třídy.

Vstupní dveře se rozdělují do čtyř bezpečnostních tříd. Čím je vyšší, tím lépe odolávají násilnému překonání. Ke zdolání bezpečnostních dveří 4. třídy už by zloděj potřeboval skutečně kvalitní nářadí, nepomohla by třeba ani elektrická vrtačka či sekera.

SHERLOCK Brno

Při koupi bezpečnostních dveří doporučuji zvážit nabídku společnosti SHERLOCK Brno. Tato firma nabízí moderní vstupní dveře do bytu. Kromě vysokého stupně zabezpečení vůči cizímu vniknutí jsou zároveň v případě zájmu koncipovány také jako protipožární dveře, které dokážou odolat žáru ohně až několik desítek minut. To samo o sobě opět zvyšuje ochranu vašeho majetku uvnitř domácnosti.

Bezpečnostní parametry u vchodových dveří rozhodně nepodceňujte. Mohlo by se vám to hodně vymstít. Mějte na paměti, že jsou to právě vchodové dveře, které jsou základem ochrany majetku.

Komerční sdělení Placla.cz

[Nahoru ↑]


Hodnocení

Hodnocení: 1 hvězdiček/ Hodnoceno: 3x

Vložit komentář

Jméno:
E-mail:

Komentáře

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval!