Odkazy

verze pro tisk

Výběr správné matrace - na co si dát pozor

7. duben 2014

Výběr správné matrace není radno podcenit a existuje několik zásad, které mohou při výběru velmi pomoci.

Základem jsou kvalitní materiály. Obecně je lepší vybírat matrace s vyšší hmotností, protože lehké matrace obvykle bývají z méně kvalitních materiálů.

Výška matrace

Významnou roli hraje také výška matrace. Nedoporučuje se používat matrace, které jsou nižší než 12 centimetrů, protože takové matrace se nedokáží dostatečně přizpůsobit páteři.

Záruční lhůty a další důležité údaje

Vedle těchto údajů, jež se týkají přímo matrace, je vhodné ověřit kvalitu matrace z nepřímých údajů.

Například zjistit si, jak dlouhá je záruční doba. Krátká doba svědčí o tom, že prodejce si není kvalitou matrace příliš jistý. Záruka by měla být dva roky a více, to značí, že je prodejce o kvalitě výrobku přesvědčen. Třeba na http://www.matrace-vegas.sk/matrace-vegas je standardní záruka na jádro matrace i 20 let.

Pokud to je možné, je taky vhodné ověřit si certifikáty, hlavně certifikát o kvalitě použitého materiálu, aby bylo jisté, že se nejedná o levný a nekvalitní materiál.

Výběr prodejce

Zásadní roli samozřejmě hraje také výběr prodejce. Tam je třeba spoléhat hlavně na intuici a zaměřit se na důležité body v chování prodejce. Důležité je, aby prodejce ukázal více druhů matrací a podal objektivní informace bez přesvědčování o koupi jednoho konkrétního typu. Volba by měla být na zákazníkovi.

Kvalitní prodejce se pozná i podle toho, že výrobek pouze nechválí, ale také upozorňuje na jeho zápory a ochotně odpovídá na všechny dotazy.

Na závěr je ještě třeba říci, že není dobré vybírat tu nejlevnější variantu. Dražší matrace mají důvod k tomu, aby stály více a zdraví je ta poslední věc, na které by se mělo šetřit.

Komerční sdělení copywriting.cz

[Nahoru ↑]


Hodnocení


Vložit komentář

Jméno:
E-mail:

Komentáře

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval!