Odkazy

verze pro tisk

Vybíráme vchodové dveře do bytu

19. srpen 2012

Majitelé nemovitostí si musí chránit svůj majetek, a to obzvláště v dnešní době, kdy se zloději nezastaví skoro před ničím. Kromě různých bezpečnostních prvků, jako jsou alarmy apod., je velmi důležité investovat do kvalitních vchodových dveří. Právě ty jsou největší překážkou, která může zlodějům zhatit myšlenku na odcizení majetku z vašeho bytu. Jejich výběr a zabezpečení tak rozhodně není radno podceňovat.

Jak postupovat při výběru vchodových dveří

Jak by kvalitní vchodové dveře měly vypadat? Především si musíme zvolit takové dveře, které budou vyrobeny z odolného a pevného materiálu. Ideální jsou dveře z masivu. Pakliže za každou cenu chceme mít vstupní dveře, které mají prosklení, pak volme takový typ dveří, kde budou použita bezpečnostní dvojskla. Bezpečnostní prosklení dveří je naprostou nebytností.

Prosklené dveře

Zcela zásadní jsou pro vchodové dveře zámky. Obyčejná FABka zcela jistě nepostačí, ideální je investovat do bezpečnostních tříbodových či dokonce pětibodových zámků, dveře pak lze opatřit i dalšími prvky, které znemožní jejich snadné překonání. Opět je třeba si dát pozor v případě, že používáme prosklené vchodové dveře. V tomto případě nelze než doporučit speciální bezpečnostní závěsy, které se dají pořídit i většiny výrobců a prodejců vchodových dveří.

Dveře Stadler

Vchodové dveře v tuzemsku vyrábí a prodává například společnost Stadler. Její produkty splňují nejpřísnější kritéria z hlediska bezpečnosti. Lze je pořídit s mnoha nadstandardními prvky, které ještě více zvýší bezpečnost a ochranu vašeho bytu. Vchodové dveře Stadler mají moderní dveřní kování, protihluková a bezpečnostní dvojskla. Detaily o bezpečnostních vchodových dveřích Stadler se dozvíte na internetových stránkách dvere-stadler.cz.

[Nahoru ↑]


Hodnocení

Hodnocení: 1 hvězdiček/ Hodnoceno: 3x

Vložit komentář

Jméno:
E-mail:

Komentáře

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval!