Odkazy

verze pro tisk

Výhody zásuvných regálů

13. květen 2015

Výběr správného regálu, a to ať už do naší garáže, dílny, nebo třeba skladu, nemusí být vždy jednoduchý, jak se na první pohled může zdát. Je to dáno tím, že na trhu existuje celá řada možností. Jednou z nich jsou ale i zásuvné regály a regálové systémy. A právě ty by se daly považovat za jedno z nejlepších řešení, které dnes existuje. Pojďme se tedy společně podívat na hlavní výhody, které jsou s tímto typem spojeny.

Široký výběr velikostí

Prvním pozitivem je určitě široký výběr velikostí. V podstatě je jenom na vás samotných, co konkrétně chcete skladovat, jelikož kombinace samotných regálových rámů a polic mohou být doslova neomezené. Záleží tedy hlavně na účelu vašeho použití, nebo na dispozicích prostoru, kam plánujete dané regály umístit.

S širokým výběrem velikostí souvisí také fakt, že je možné vybírat i z celé řady různých řešení, které jsou spojeny s nosností konkrétního zásuvného regálu.

Zde není problémem ani to, kdy je možno na konkrétní polici umístit věc vážící třeba i více než 100 kilogramů, přičemž samotný zásuvný regál pojme takových polic několik.

Potěší hlavně rychlá a jednoduchá montáž

Pokud zásuvné regály v něčem určitě vynikají, potom je to jak jednoduchá montáž, tak je to samozřejmě také jejich umístění na požadované místo. A to i v případě potřeby budoucího stěhování na místo jiné.

Samozřejmostí je také to, že vše se obejde i bez jakéhokoliv spojovacího materiálu, což je určitě velké plus spojené s tím, jak rychle a jednoduše může být regál připraven ke konkrétnímu použití, a to ať už je skutečně jakékoliv.

Police jsou volně kombinovatelné

Jelikož u zásuvných regálů není nutné využívat ani konkrétní spojovací materiál, umožní jednoduché rozšíření, nebo také změnu dispozic.

Jednotlivé police se totiž díky sofistikovanému způsobu mohou rychle umístit na požadované místo, díky čemuž je možné v budoucnu měnit jejich polohu, stejně jako další police přidávat, nebo některé ubírat.

Ideální volba v případě, kdy chcete skutečně všestranné řešení. Proto jsou tyto typy nejvíce doporučovány a v poslední době jsou také nejvíce vyhledávány mnohými zákazníky.

Samozřejmostí je dlouhá životnost

Co s danými regály také souvisí, to je materiál, ze kterého jsou vyrobeny. Jedná se kvalitní kov, který může být ošetřen pochromováním, nebo pozinkováním. A to hlavně s ohledem na to, aby se minimalizovala rizika spojená s korozí a tedy se zkracováním životnosti.

Ta tak dosahuje velmi dobrých hodnot. Stejně tak je ale třeba říci i to, že samotný tento materiál má pozitivní vliv i na jakoukoliv budoucí údržbu, díky čemuž stačí dané zásuvné regály jednotlivě opláchnout a otřít, bez jakékoliv jiné složité údržby. I to se tak stává jedním z velmi důležitých pozitivních bodů tohoto řešení, které dnes může mít místo opravdu kdekoliv, v soukromém i profi sektoru.

Komerční sdělení

-str-

[Nahoru ↑]


Hodnocení


Vložit komentář

Jméno:
E-mail:

Komentáře

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval!