Odkazy

verze pro tisk

Zařizování dětského pokoje

6. červen 2012

Při zařizování bytu či rodinného domu samozřejmě nesmíme zapomenout ani na děti. Ideální je, pokud mají děti vlastní pokojit. Pakliže již děcka jsou ve věku, kdy na ně není potřeba neustále dohlížet a děti potřebují alespoň trochu soukromí, je důležité jim vyhradit jeden pokoj, který zařídíme dle jejich představ.

Základní vybavení dětského pokoje

V dětském pokojíku bychom měli dbát důraz na to, aby jeho zařízení plně vyhovovalo věku dítěte. Dětský nábytek v tomto směru nakupujme tak, aby byl bezpečný a zároveň dostatečně pohodlný. Chybět nesmí komfortní postel, která bude dostatečně prostorná. U menších dětí je zapotřebí volit takovou postel, která má různé ochranné prvky. V případě menších prostor, například v pokoji panelového bytu, lze zvolit patrovou postel. Kromě postele by dále v dětském pokojíku neměl chybět ani malý pracovní stolek, u něhož si děti budou plnit svoje školní povinnosti. Stolek zároveň může sloužit i jako místo pro počítač, který dnes již zcela běžně patří k základnímu vybavení dětského pokoje.

Dětský nábytek do pokoje se kromě postele a stolku dále skládá z úložných prostor. V místnosti by tudíž rozhodně měla být skříň, do níž si dítě bude odkládat své oblečení a další věci.

Kompletní sady dětského nábytku

Dětský nábytek se dá pořídit buď po jednotlivých částech, velmi praktické je však zvolit kompletní sestavu, v níž nechybí všechny výše zmíněné druhy nábytku - postel, šatní skříň, stolek, psací stůl či různé poličky a regály. Pořízení kompletní sestavy nábytku je výhodné v tom, že dětský pokoj pak působí maximálně kompaktně a celistvě.

Prodejce dětského nábytku

Kvalitní a přitom levný dětský nábytek prodává společnost MT-nábytek.cz. V tomto obchodě naleznete veškeré druhy nábytku do dětského pokojí. Zakoupit v něm lze i kompletní sestavy nábytku. Nábytek je vyráběn ze špičkových materiálů, které jsou odolné a mají dlouhou životnost.

Zapojte do výběru nábytku i své děti

Při zařizování dětského pokoje se nebojte zapojit přímo i své děti. Pakliže se budou spolupodílet na výběru dětského nábytku, budou se v pokojíku cítit mnohem lépe a pohodlněji. Zároveň si také budou nábytku náležitě vážit.

[Nahoru ↑]


Hodnocení


Vložit komentář

Jméno:
E-mail:

Komentáře

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval!