Odkazy

verze pro tisk

Italské koupelny: Cerámica Viviente Šumperk

17. leden 2013

Rekonstruujete koupelnu a nechcete, aby tato velmi důležitá součást vaší domácnosti nebyla příliš fádní a člověk se v ní mohl cítit dostatečně útulně. Pak si ji zařiďte v italském stylu. Moderní italské koupelny nabízí společnost Cerámica Viviante - koupelny Šumperk.

Italský design v koupelně: elegance a styl

Italové odjakživa mají cit pro krásu, eleganci a styl. To se odráží i v jejich domácnostech. Při jejich realizaci se využívají moderní materiály, které jsou nejen vysoce funkční, ale mají také dokonalý design. Díky společnosti Cerámica Viviente Šumperk nyní budete mít i vy doma kousek Itálie, a to díky koupelnám v italském stylu.

Italské obklady a dlažby s mozaikami

Italské koupelny na klíč, které vám zrealizuje firma Cerámica Viviante - koupelny Šumperk, budou místem, kde se nejen rádi oddáte očistě svého těla, ale budete se zde cítit velmi příjemně. Koupelny v italském stylu používají moderní mozaikové obklady a dlažby, které zpestří prostor místnosti. Ta už nebude vypadat tak stroze jako doposud. Součástí realizace koupelny na klíč je vypracování detailního návrhu, volba konkrétních typů obkladů a dlažeb, dodávka materiálů a veškeré práce, od zednických, přes obkladačské až po úklidové.

Italské koupelny, které zhotovuje společnost Cerámica Viviente Šumperk, jsou skvostem každé domácnosti. Díky originálnímu vzhledu a použití špičkových italských dlažeb a obkladů jsou koupelny od Cerámica Viviente Šumperk vhodné i do těch nejluxusnějších domácností.

Více informací na www.ceramicaviviente.cz

[Nahoru ↑]


Hodnocení

Hodnocení: 1 hvězdiček/ Hodnoceno: 3x

Vložit komentář

Jméno:
E-mail:

Komentáře

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval!