Odkazy

verze pro tisk

Jak mohou vypadat moderní koupelny: Fotogalerie

23. únor 2014

Pokud koupelna ve vašem bytě vypadá již poněkud zastarale, není na škodu se nechat inspirovat a zkusit ji přeměnit v moderní prostor, kde bude každodenní hygiena mnohem příjemnější záležitostí.

Do koupelny stačí zvolit vhodné materiály a také barevnou kombinaci, rázem z ní pak vytvoříte zcela luxusní prostor. Zapomenout byste ale neměli ani na kvalitní koupelnový nábytek.

Moderní trendy v této oblasti ukazují, že pro zařízení koupelny je lepší volit spíše naoko strohý a jednoduchý nábytek. Ten však v celkovém kontextu působí naopak mimořádně příjemně. Pojďme se podívat na ukázky ze sekce koupelny fotogalerie, které představuje Interiérové centrum MoDo.

Barevná koupelna

Bytoví architekti poukazují na to, že v prostoru koupelny se nemusíte bát různých barevných kombinací.

Jak mohou vypadat moderní koupelny: Fotogalerie
Jak mohou vypadat moderní koupelny: Fotogalerie

Klasika v podobě bílé je již poměrně nudná. Koupelna se díky pestřejším barvám může stát mnohem útulnějším prostorem, jak ostatně ukazuje první obrázek. U této koupelny byla zvolena kombinace oranžové barvy s bílou, a to nejen u obkladů a dlažby, ale také u nábytku a dalšího vybavení.

Kombinace bílé a černé

S černou se to v žádné místnosti nemá přehánět. Velmi zajímavě ale působí v kombinaci s bílou. Místnost pak působí esteticky čistě, nejsou zde žádné rušivé elementy. V takovéto koupelně nebudete mít pocit ponurého prostředí.

Master Design s.r.o
Master Design s.r.o

I hnědá se do koupelny hodí

Hnědé obklady a dlažby jsou v koupelně nepříliš používané. Přesto na ukázce z fotogalerie koupelen Interiérového centra MoDo vidíte, že i tato barevná varianta působí velmi útulně a vytváří pocit tepla.

Master Design s.r.o
Master Design s.r.o

O interiérovém centru MoDo

Interiérové centrum Modo se nachází v Praze – Průhonicích. Jednou z nejvýznamnějších firem, která zde představuje svoje produkty, je společnost Siko. Ta se specializuje na koupelnové vybavení. V jejím sortimentu naleznete nábytek a další vybavení od těch nejvýznamnějších evropských výrobců. Přímo v galerii MoDo najdete přes 80 kompletně vybavených ukázek koupelen. Pro případ, že nemáte cestu kolem, podívejte se na fotogalerii koupelen na webu modo.cz.

Komerční sdělení

-sad-

[Nahoru ↑]


Hodnocení

Hodnocení: 1 hvězdiček/ Hodnoceno: 3x

Vložit komentář

Jméno:
E-mail:

Komentáře

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval!