Odkazy

verze pro tisk

Jak vytvořit koupelnu snů?

19. únor 2014

Nemusíte být zrovna odborníky na bytový design, abyste si z domova vytvořily příjemné místo, kde se budete cítit útulně. Stačí vědět, jaké styly a trendy v bydlení jsou aktuální a podle toho si jednotlivé místnosti v domácnosti zařídit. Týká se to nejen obývacího pokoje či kuchyně, i koupelna si zaslouží svoji pozornost. Vždyť zde každý den trávíte až několik desítek minut. Vytvořte si koupelnu snů, poradíme, jak na to.

Koupelna je místností, kterou je potřeba zařídit především z hlediska její praktičnosti. I tak ale můžete vytvořit prostor, který bude oku lahodící a budete se v něm cítit skoro až luxusně. Významnou roli v tom hraje výběr a uskupení nábytku.

Nechte si vytvořit návrh od profesionálů

K dosažení krásné koupelny je určitě dobré kontaktovat odborníky, kteří vám poradí s jejím designem, případně i výběrem vhodného nábytku a jeho rozmístění v prostoru.

Návrhy koupelen provádí česká firma Le Bon. Tento výrobce, který se specializuje zejména na nábytek, vypomůže vytvořit návrh luxusní koupelny, která vás nadchne a přitom bude maximálně účelná.

Nová koupelna od Le Bon

Firma Le Bon má v oblasti návrhů koupelen bohaté zkušenosti, na tuzemském trhu funguje již od roku 1996. Díky tomu, že její odborníci neustále sledují nejnovější trendy v oblasti bytové architektury, designu a materiálů, dokáže vytvořit návrhy koupelny, které jsou vysoce atraktivní a splňují veškeré parametry, které je při realizacích koupelen třeba brát v potaz. Při výrobě nábytku využívá kupříkladu corian, který je ideálním materiálem do koupelen.

Kromě samotného návrhu vám firma prostřednictvím zkušených řemeslníků zajistí samozřejmě i výrobu patřičného nábytku do koupelny, který do interiéru skvěle zapadne.

Inspirace

Pro lepší představu, jak krásné koupelny Le Bon vytváří, se můžete podívat na její webové stránky, kde najdete velké množství fotografií.

Komerční sdělení Placla.cz

[Nahoru ↑]


Hodnocení

Hodnocení: 1 hvězdiček/ Hodnoceno: 3x

Vložit komentář

Jméno:
E-mail:

Komentáře

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval!