Odkazy

verze pro tisk

Masážní sprchový panel: Víc než jen obyčejná sprcha do koupelny

7. říjen 2013

Namísto klasického sprchovacího zařízení si dnes můžete do koupelny pořídit moderní sprchový sloup. Ten přináší nové možnosti využití. Díky němu bude sprchování ještě záživnější záležitostí, během se nejen osvěžíte a umyjete, ale dopřejete si i výtečnou relaxaci.

Masážní sprchový panel vytvoří z vaší sprchy místo, kde budete moci regenerovat po náročném pracovním dni.

Jedná se o zařízení, které se montuje přímo na stěnu ve sprše, případně do jejího rohu. Další možností je zakoupení sprchového panelu, který je určen jako doplněk k vanám.

Hydromasážní systém

Sprchové masážní panely přinášejí několik výhod. Kromě klasického využití v podobě sprchy totiž mají zabudovány také hydromasážní systém, který slouží k regeneraci.

Zabudované vodní trysky dokážou při spuštění masírovat jednotlivé partie těla, které jsou nejvíce namáhány. Masírují tak svalstvo, klouby a šlachy.

Masážní systém na sprchovém sloupu zároveň pomáhá k lepšímu prokrvení svalstva, což vede k rychlejšímu odstranění bolesti a únavy organismu.

Snadné ovládání

Moderní sprchový sloup s masážním systémem má také snadné ovládání pomocí digitálních tlačítek. Stačí si navolit potřebný program a masáž přímo ve sprše může začít.

Instalace systému je trochu složitější nežli v případě klasické sprchy, takže je v tomto případě lepší práci přenechat odborníkům, kteří provedou jeho napojení na vodu i elektroniku.

Levné sprchové sloupy

Kvalitní sprchové masážní panely a sprchové sloupy nabízí za velmi dobré ceny internetový obchod OK koupelny. V rámci tohoto eshopu naleznete celou řadu variant masážních sprchových panelů, které zcela nepochybně patří do moderních koupelen 21. století.

Komerční sdělení Placla.cz

[Nahoru ↑]


Hodnocení

Hodnocení: 1 hvězdiček/ Hodnoceno: 3x

Vložit komentář

Jméno:
E-mail:

Komentáře

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval!