Odkazy

verze pro tisk

Moderní koupelna: 4 věci, které nesmí chybět

24. březen 2011

Koupelna je obvykle jednou z nejmenších místností v bytě. Přesto tam trávíme mnoho času. Po probuzení tam směřují naše první kroky provést ranní hygienu, po náročném dni zase s knížkou relaxujeme ve vaně. Je tedy potřeba, aby koupelna vyhovovala všem obyvatelům bytu. Samozřejmě i koupelna a její vybavení podléhá módním trendům. Co by tedy nemělo chybět v moderní koupelně?

Vana se sprchovým koutem

Vy se ráda koupete, a váš partner dává přednost sprchování? On by rád sprchový kout, vy se nechcete vzdát vany. Ideální kombinace je pořídit si vanu se sprchovým koutem. Ta se pohodlně vejde i do menších panelákových koupelen, kde se místem skutečně musí šetřit. A spokojeni budete oba.

Podlahové topení

Také nemáte rádi, když vylezete z rozehřáté vany na tu studenou podlahu? Tak si pořiďte podlahové topení. Jeho koupě ani instalace není příliš nákladná, a udělá vám výbornou službu. Můžete si sami navolit, kdy a na kolik stupňů se vám má podlaha ohřát. Dnes existuje mnoho druhů podlahového topení, od rohoží, až po topení napojené na teplovodní okruh.

Žebříky

Topné žebříky jsou stále oblíbenější. Nejenže dobře vypadají, odpadne vám starost kam s mokrým ručníkem, ale také slouží k vytápění celé koupelny. Nejsou drahé, pořídit je můžete od 1500 korun. Na trhu je samozřejmě nepřeberné množství materiálového i barevného provedení, takže určitě najdete to, které do interiéru vaší koupelny bude ladit.

Doplňky

K tomu, aby vaše koupelna byla moderní, a cítili jste se v ní dobře, nemusíte překopávat celou místnost. Stačí si jen pořídit nové moderní doplňky. Podle toho, jak máte laděný interiér, dodají vaší koupelně na eleganci chromové nebo naopak dřevěné doplňky. Jsou to zejména nádoby na tekutá mýdla, držáky na župan či ručníky, držátko u vany a další.

Místnost rozsvítí vhodně zvolený kobereček, nebo sprchový závěs. Moderní novinkou jsou samolepky. Vyrábějí se i s povrchovou úpravou hodící se právě do koupelen. Díky nim můžete tuto místnost neustále obměňovat a zdokonalovat.

[Nahoru ↑]


Hodnocení

Hodnocení: 1 hvězdiček/ Hodnoceno: 3x

Vložit komentář

Jméno:
E-mail:

Komentáře

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval!