Odkazy

verze pro tisk

Realizace koupelny na klíč: Nová koupelna bez starostí a námahy

16. červenec 2013

Prostor koupelny zdaleka nemusí být fádní, a to ani tehdy, bydlíte-li v klasickém panelovém bytě. I koupelna může být místností, která bude perfektně sladěna do posledního detailu a bude zde vše, co potřebujete k hygieně a případné relaxaci. V případě, že se chystáte rekonstruovat či teprve zařizovat prostor koupelny, pak se inspirujte u společnosti SIKO koupelny, která realizuje koupelny na klíč.

SIKO KOUPELNY jsou zde pro vás. V případě, že se chcete pustit do rekonstrukce této specifické místnosti v bytě, pak vám SIKO vytvoří interiér přímo na míru.

Stačí poslat online formulář, na základě něhož si pak domluvíte nezávaznou schůzku.

Realizaci předchází vytvoření grafického návrhu

SIKO KOUPELNY vám zajistí detailní 3D grafický návrh, díky němuž si ujasníte, jak bude nově vytvořená koupelna vypadat. Odborníci ze SIKA s vámi projdou všechny detaily a vezmou v potaz veškeré požadavky na zařízení a technologické postupy.

Nová koupelna na míru do 10 dnů

Po vytvoření grafického návrhu vám pak bude představena kompletní cenová nabídka. Po dohodě a sepsání smlouvy bude nová koupelna na míru realizována během několika dnů.

Průměrně trvají koupelny na klíč od SIKA kolem 4-10 dnů. Celou dobu budete moci dohlížet na průběh prací a případně klást připomínky. Dílo vám pak bude po dokončení prací a úklidu předáno.

SIKO- koupelna na míru bez starostí

Bezstarostná rekonstrukce koupelny- to jsou koupelny na míru od SIKA. SIKO vše zařídí, vyřídí a zrealizuje, nemusíte tak řešit žádné problémy.

Pakliže se registrujete zde, stanete se členem Zákaznického klubu SIKO a získáte řadu výhod, na kterých ušetříte. Mezi další výhody tohoto klubu patří například prodloužené záruční lhůty nebo speciální slevové akce.

Komerční sdělení Placla.cz

[Nahoru ↑]


Hodnocení

Hodnocení: 1.25 hvězdiček/ Hodnoceno: 4x

Vložit komentář

Jméno:
E-mail:

Komentáře

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval!