Odkazy

verze pro tisk

Vany do koupelny: Vybíráme vhodný typ

2. březen 2011

Přestože dnes roste stále více majitelů domů dává přednost sprchovým koutům do koupelen, které zabírají mnohem méně místa a jsou i finančně méně náročné nežli vany, jedině vany do koupelny umožňují nejen umytí těla, ale i jakousi relaxaci.

Vany do koupelny mohou mít mnoho tvarů a velikostí, navíc je lze opatřit i speciálními funkcemi, jako jsou například různé vířivky, ale také třeba zabudované rádio apod.

Výběr vany do koupelny

Při výběru van do koupelny je třeba brát v potaz několik důležitých aspektů. Na těchto internetových stránkách se dozvíte několik užitečných tipů a rad, jak při výběru vany do koupelny postupovat a které vany se k Vám do koupelny hodí nejlépe. Vany do koupelny, jak zjistíte, nejsou minulostí, ba právě naopak. Naložit se do moderní vany do koupelny je ideální formou odpočinku a relaxace po náročném dni stráveném pracovními a soukromými povinnostmi.

Ceny van do koupelny

Cenové rozpětí van do koupelny je samozřejmě značné. Záleží v první řadě na materiálu. Pokud se rozhodnete za každou cenu vybírat levnou vanu, pak je nutné zvolit buď ocelové smaltované vany klasických tvarů, nebo modernější vany menších rozměrů.

Ceny van se pohybují v řádech několika tisíců korun, klasické obdélníkové vany lze pořídit v současné době již od přibližně 5000 korun, rohové vany pak vyjdou o dva až tři tisíce dráž.

Cena za pořízení vany může být ovlivněna i tím, zda se rozhodnete pořídit i nadstandardní prvky, jako jsou různé masážní vířivky apod.

[Nahoru ↑]


Hodnocení

Hodnocení: 1 hvězdiček/ Hodnoceno: 3x

Vložit komentář

Jméno:
E-mail:

Komentáře

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval!