Odkazy

verze pro tisk

Závěsné skříňky: Originální nábytek do vaší koupelny

16. červen 2014

Skříňky jsou praktickým koupelnovým nábytkem, a to hned z několika důvodů. Originálním řešením jsou pak závěsné skříňky do koupelny. Proč si pořídit právě tento typ nábytku? Odpověď naleznete v tomto článku.

Originalita

Dávno pryč jsou doby, kdy se téměř v každé domácnosti objevoval univerzální koupelnový nábytek. Místnosti pak vypadala jedna jako druhá. Dnes už naštěstí výrobci a designéři nabízejí daleko širší spektrum produktů. Významnou roli přitom hrají právě závěsné skříňky.

Tento koupelnový nábytek ocení zejména ti z vás, kteří dbají na originalitu a design. Závěsná skříňka do koupelny je skvělým řešením pro moderní domácnosti, kde se hledí nejen na užitkovost nábytku, ale také na jeho vzhled.

Co se týče originality, doporučuji se vždy poohlédnout v obchodech firem, které se přímo specializují na koupelnový nábytek. Jako příklad uvedu společnost Le Bon, která nabízí naprosto jedinečný designový nábytek do koupelen. Prim přitom hrají právě závěsné skříňky.

Variabilita skříněk

Výhodou závěsných skříněk do koupelny je jejich variabilita. Lze je pořídit jako samostatný nábytek na stěnu. Velmi dobře ale působí také v kombinaci s umyvadlem, které je umístěno v jejich horní části. Stejně tak lze skříňky doplnit o zrcadla či skla, případně i různé detaily, jako jsou třeba samouzavírací dvířka.

Snadná údržba koupelny

Závěsné skříňky jsou v koupelně praktické i při úklidu. Vzhledem k tomu, že nestojí přímo na zemi, dá se podlaha v koupelně vytřít a vysát snadněji. S vysavačem i mopem lehce zajedete pod skříňku. Závěsný nábytek do koupelny tak přispívá ke snadnější údržbě pořádku v místnosti.

Závěsný nábytek šetří místo

Zvolte originální nábytek do koupelny v podobě závěsných skříněk. Dají se využít i v menších koupelnách, kde je obecně problém s nedostatkem místa.

V případě, že je zavěsíte výše nad zem, nebudou vám při pohybu v místnosti nikterak překážet, přitom vám poskytnou dostatek místa pro uskladnění prádla, hygienických potřeb a dalších věcí, které v koupelně není dobré nechat ležet jen tak volně. Díky závěsnému nábytku vám už napříště nebudou zabírat místo v koupelně. Přispějí tak vlastně k větší útulnosti interiéru a vašemu pohodlí během pobytu v koupelně.

Komerční sdělení Placla.cz

[Nahoru ↑]


Hodnocení

Hodnocení: 1 hvězdiček/ Hodnoceno: 3x

Vložit komentář

Jméno:
E-mail:

Komentáře

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval!