Odkazy

vestavné chladničky

Vestavné Chladničky kombinované s mrazákem dole od Datart.cz

verze pro tisk

Barové stolky a židličky

16. srpen 2012

Kromě klasického jídelního stolu se v domácnosti dá udělat také barový stůl, který přímo sousedí s kuchyňskou linkou, potažmo prostorem, kde vaříme. Barový stolek již na první pohled působí velmi moderním stylem. Hodí se prakticky do všech kuchyní, ideální je také do místností, kde není tolik prostoru na klasický jídelní stůl. Může tak být místem, kde si dáme drink, avšak zároveň může plnohodnotně nahradit jídelní stůl.

Pro barový stolek se zcela jistě nehodí používat klasické sedačky či židle. Obvykle je totiž barový stůl vyšší a při použití běžných židlí bychom možná ani nedosáhli na desku stolu, stolování by tak bylo vcelku nepříjemné. Daleko praktičtější je využití speciálních barových židliček, které se běžně využívají v restauračních zařízeních a barech.

Materiály, z nichž se vyrábí barové stoličky a židle

Barové židličky či stoličky se vyrábějí v mnoha designových provedeních. V obchodech jsou také k dostání z různých materiálů. Nejčastěji jde o kombinaci kovového materiálu ( ten tvoří základní konstrukci stoličky) a kůže, která tvoří část pro posezení. Určitě není dobré si domů pořizovat laciné barové židličky z plastu či obdobných materiálů, které příliš dlouho nevydrží a posezení na nich rozhodně nepatří mezi příjemné chvilky.

Pohodlí na barové stoličce

Při volbě barových židliček do domácnosti je důležité dbát především na to, aby židličky byly maximálně pohodlné, vždyť je budeme využívat často, prakticky každý den. Kromě toho je samozřejmě podstatné myslet také na jejich velikost a výšku. Tu je nutné volit podle výšky samotného barového stolku.

Eshop s barovými stolky a židlemi

Barové stoly a barové stoličky, které jsou určeny pro domácnosti i do restaurací, kaváren a barů, lze nyní pořídit za výhodné ceny v internetovém obchodě hawaj.cz. Tento eshop nabízí moderní a stylové barové židle, které se stanou ozdobou vaší domácnosti a zároveň budou maximálně komfortní.

Obchody s barovými židlemi:

www.hawaj.cz

www.havaj.cz

[Nahoru ↑]


Hodnocení

Hodnocení: 1 hvězdiček/ Hodnoceno: 2x

Vložit komentář

Jméno:
E-mail:

Komentáře

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval!