Odkazy

vestavné chladničky

Vestavné Chladničky kombinované s mrazákem dole od Datart.cz

verze pro tisk

Díky automatickému espressu si můžete dopřát lahodnou kávu i doma

27. listopad 2012

Není nad, to když přijdeme domů z práce, uvaříme si dobrou kávu, sedneme si na gauč a v klidu si ji vychutnáme. Abychom si však mohli dopřát skutečně kvalitní kávu, je dobré mít v kuchyni k dispozici kvalitní kávovar. Mezi velmi oblíbenými kávovými nápoji patří espresso. Jedná se o druh kávy, který má plnou, výraznou chuť a bohatou pěnu. Italové tuto kávu dělí do několika kategorií - ristretto, espresso a doppio.

Automatické espresso do vaší kuchyně

Kvalitní espresso si můžete dopřát nejen v kavárnách a restauracích, ale nyní také doma. Stačí k tomu mít dobré automatické espresso, které tuto lahodnou kávu dokáže udělat během několika desítek vteřin. Kvalitní přístroje na výrobu domácího espressa můžete zakoupit kupříkladu v internetovém obchodě levneelektro.cz. Tento eshop patří mezi největší prodejce elektro spotřebičů a zboží do domácnosti. Jeho kvalitu koneckonců potvrdila i anketa ShopRoku2012, ve které to levneelektro.cz dotáhlo až do finále.

Espresso DeLONGHI

A jaká automatická espressa eshop nabízí? Zakoupit zde můžete špičkové přístroje espresso DeLONGHI, které vynikají skvělým designem, ale hlavně dokáží udělat naprosto výtečnou a lahodnou kávu, která bude pro všechny milovníky espresa dokonalým požitkem. Doporučit lze kupříkladu Espresso DeLONGHI ECAM 23.450.S, které dokáže vytvořit espresso hned v několika variantách. Sami si můžete navolit, jak silnou kávu chcete. Přístroj má zabudovaný přehledný dvouřádkový displej v češtině. Díky paměti si lze uložit, jakou kávu máte nejraději, nemusíte tak pokaždé znovu navolit typ, sílu a velikost kávy, stačí využít funkce „Moje káva“. Samozřejmostí tohoto přístroje je zásobník na mléko. Espresso DeLONGHI ECAM 23.450.S umí vytvořit naráz hned dva šálky kávy. Obsahuje také mlýnek na zrnkovou kávu, z níž je espresso nejchutnější. Tento přístroj nyní v obchodu levneelektro.cz pořídíte za skvělou cenu. Můžete jej koupit sobě, nebo jej věnovat třeba jako vánoční dárek někomu blízkému, kdo miluje kvalitní čerstvou kávu.

[Nahoru ↑]


Hodnocení

Hodnocení: 1 hvězdiček/ Hodnoceno: 2x

Vložit komentář

Jméno:
E-mail:

Komentáře

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval!