Odkazy

vestavné chladničky

Vestavné Chladničky kombinované s mrazákem dole od Datart.cz

verze pro tisk

Domácí vinotéka: víno bude mít vždy správnou teplotu

15. březen 2013

Znalci vína jistě vědí, že tento lahodný nápoj je vynikající teprve tehdy, je-li podáván při správné teplotě. Častou chybou laiků je, že pijí víno, které je příliš vychlazené nebo naopak teplé. Záleží na konkrétním typu vína a jeho odrůdě. Některé druhy vín tak rozhodně není dobré skladovat v klasické chladničce nebo ve spíži, kde nepanují zrovna ideální tepelné podmínky. Kde ale uskladnit víno tak, aby mělo správnou teplotu a vhodné podmínky? Jestliže nemáte vlastní vinný sklípek, lze využít moderní lednice na víno.

Uskladnění vína v optimálních podmínkách

Vinotéky jsou moderními zařízeními, která jsou běžně využívána v restauracích a gastro provozech. Dnes se však dají pořídit i menší varianty, které se hodí do bytu. Domácí vinotéka je skvělým doplňkem, který ocení snad všichni opravdoví znalci vína. Skladování ve vinotéce přináší nejednu výhodu. Víno je zde chráněno před slunečními paprsky. Co je však nejdůležitější, je uchováváno ve správné teplotě. U domácí lednice na víno lze totiž jednoduše nastavit požadovanou teplotu, která je pak stabilní.

Ve vinotéce lze uskladnit i archivní láhve vína

Domácí vinotéka se dá používat pro krátkodobé uskladnění vín i pro dlouhodobější archivaci, kdy si v obchodě pořídíte víno, které si hodláte ponechat na pozdější dobu. Moderní lednice na víno jsou ekonomické, spotřeba energií je minimální. Vyrábí se v různých provedeních, špičkové domácí fonotéky lze pořídit i v provedeních v kůži, která tomuto zařízení dodává na velmi příjemném vzhledu. Vinotéka se tak může stát velmi pěknou ozdobou vaší kuchyně, lze ji ale samozřejmě umístit třeba i na chodbu či do jiných prostor vaší domácnosti.

Prodej domácích vinoték

Kvalitní lednice na víno prodává eshop winehouse.cz. Ten nabízí domácí vinotéky v mnoha provedeních, tvarech a velikostech. Samozřejmostí jsou varianty s LED osvětlením. Výhodou nákupu ve zmíněném eshopu je snadné objednání a rychlá dodávka. Při objednání přes eshop navíc neplatíte za dopravu, ta je zcela zdarma.

[Nahoru ↑]


Hodnocení

Hodnocení: 1 hvězdiček/ Hodnoceno: 1x

Vložit komentář

Jméno:
E-mail:

Komentáře

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval!