Odkazy

vestavné chladničky

Vestavné Chladničky kombinované s mrazákem dole od Datart.cz

verze pro tisk

Inspirujte se při zařizování kuchyně fotografiemi od bytových designérů

6. leden 2015

Chystáte se rekonstruovat kuchyni ve vaší domácnosti a máte zatím jen neurčitou představu o tom, jak by měla místnost ve finále vypadat? Pak vám může být zajímavou inspirací fotogalerie, kterou přináší web o bydlení InHaus.cz.

Kuchyně všech stylů a designů

InHaus je praktickým pomocníkem pro všechny z vás, kteří se chtějí pustit do zařizování či modernizace (nejen) kuchyně. Na mnoha fotografiích najdete nejrůznější styly a designy kuchyňských místností. Můžete se nechat inspirovat zvolenými barvami, osvětlením či třeba použitým nábytkem a dalším vybavením.

Nechybí fotografie kuchyní s nejnovějšími trendy

Internetový portál InHaus.cz je skvělou příležitostí pro všechny z vás, kteří doma chtějí mít moderně zařízené prostory. Nechybí zde ani fotogalerie hitu poslední doby, kterým jsou kuchyňské ostrůvky. Ty se hodí převážně do kuchyní v rodinných domech či větších bytech, kde mají místnosti větší rozměry.

Fotky jsou dodávány i bytovými architekty a studii

InHaus disponuje bohatou škálou inspirativních fotografií díky tomu, že na něm mohou zcela zdarma vystavovat svoje realizované projekty bytoví designeři a kuchyňská studia. Stačí, aby se zde zaregistrovali, a to opět zdarma, a mohou na web ihned začít vkládat své fotky.

Kromě kuchyní zde najdete i fotografie, které se zaměřují na jídelny a další místnosti. Na InHaus.cz navíc najdete i přímé kontakty na bytová studia a designery.

Pokud se vám tak některá z kuchyní na fotografiích zalíbí, můžete oslovit jejího tvůrce. Pak už záleží jen na vás, respektive i na druhé straně, zda se dohodnete na případné spolupráci. Ono nechat si vytvořit novou kuchyni od profesionálů má své důvody. Možná vás to bude stát více peněz, zato si ušetříte spoustu práce a výsledek bude stát za to. Splní se tak vaše sny a představy o tom, jak by měla kuchyně ve vaší domácnosti vypadat.

Komerční sdělení

-pla-

[Nahoru ↑]


Hodnocení

Hodnocení: 1 hvězdiček/ Hodnoceno: 3x

Vložit komentář

Jméno:
E-mail:

Komentáře

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval!